NIEDZIELA XXXIV zw. w Roku - 20 listopada 2011r.. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXXIV zw. w Roku
20 listopada 2011 r.
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Polecamy Chrystusowi Królowi naszą Ojczyznę, modlimy się aby zapanowało Chrystusowe Królestwo prawdy i życia, świętości i łaski, sprawiedliwości, miłości i pokoju. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny, w którym będziemy raz jeszcze pochylać się nad Słowem Bożym. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma św.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Słowa Bożego i Msza św.
    Dzisiejsza Uroczystość jest Świętem Patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  2. Jutro / poniedz. – 21. XI. / przypada wsp. Ofiarowania N.M.P.
  3. We wtorek / 22. XI. / liturgiczne wsp. Św. Cecylii – Patronki muzyki kościelnej.
    Modlić się będziemy w int. chórzystów i wszystkich, którzy śpiewem wielbią Boga.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  5. W piątek / 25. XI / przypada wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej dz. i m. – w dekanacie odpust w Łętowni.
  6. Za tydzień / 27. XI / : I NIEDZIELA ADWENTU – rozpoczniemy nowy Rok Kościelny / Rok Liturgiczny /.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  8. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę w czasie Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  9. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 141 – 150.
  • Chórzystów zapraszam na spotkanie we wtorek / 22. XI. / na plebanię po Mszy św. wieczorowej.
  • Parafialny Zespół CARITAS zapraszam na spotkanie we czwartek / 24. XI. / po wieczorowej Mszy św. / ok. godz. 17,45 / na plebanię.
  • Msza św. w intencji Chórzystów i Pielgrzymów do Łagiewnik i Tyńca z 22. X będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Łaskawej – Pani Marii Rychlak będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Zofię Ozga z Róży M.B. Wniebowziętej – Pani Walerii Bieleckiej będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego i zmarłe Siostry Różańcowe z Róży M.B. Miłosierdzia – Pani Heleny Dyś będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 71 – 90 będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 27. XI. / o godz. 9,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Pocieszenia – Pani Janiny Bakalarczyk będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 27. XI. / o godz. 11,00.