Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
KSM

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży (KSM) jest organizacją skierowaną do młodzieży. Głównym celem Stowarzyszenia jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz aktywne uczestnictwo we wspólnocie i misji Kościoła przez szerzenie i upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego.

KSM realizuje ten cel poprzez organizowanie: wyjazdów, spotkań z ciekawymi ludźmi, konferencji, koncertów, kursów, szkoleń.

Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu