IV Niedziela Wielkanocna - 21 kwietnia 2024 PDF Drukuj Email
niedziela, 21 kwietnia 2024 09:28

1. Składam serdeczne podziękowanie-„Bóg zapłać”za posprzątanie k-ła i placu wokół k-ła na dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza i za of. na k-ł. W najbliższą sob. bardzo pięknie proszę naszych parafian od nru 461--470. Ślicznie dziękuję „Bóg zapłać” za dar serca, który przekazaliście na nasz k-ł—dziękuję Rodzinom z nrów—326, 30, 344A, 249, 303, 240, 5B, bezimiennie………..Dzisiejszą  Niedzielą Dobrego Pasterza Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne,szczególnie w naszej Diecezji i parafii.  Dziś po południu Msza św. o 15.  W dzisiejszą niedzielę 21.04.2024 r.do parafii  Św.Floriana w Stalowej Woli przybędą relikwie  bł.Rodziny Ulmów.A jutro w poniedziałek 22.04.2024 r. w od g. 12—13 nasz Dekanat Rudnicki będzie miał możliwość czuwania modlitewnego za nasze rodziny i o nasze rodziny przy tych relikwiach—zachęcamy i prosimy. Szczegóły na plakacie.

2. We wt. 23.04.Uroczystość Św.Wojciecha,głownego Patrona Polski—módlmy się za naszą umiłowaną Ojczyznę i nasz naród o wierność korzeniom chrześcijańskim.Po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Św.O.Pio. Ks. Marek Krawczyk zaprasza dzieci I-szokomunijne na spotkanie do k-ła na g. 15.30., na tę sama g. 15.30 we czwartek.

3. W śr. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o 16.30,później Msza św.—zapraszamy.  Na g.15 ks.Marek Tkacz zaprasza do salki katechetycznej młodzież KSMu na spotkanie.

4. We czw. 25.04. święto Św.Marka,Patrona naszych ks.Marków i P.Kościelnego, módlmy się za nich.

5. W  pt o g.16 próba naszej scholii z P.Katechetką, a w przyszłą niedzielę przed Mszą o g. 9,schola zaśpiewa kilka piosenek, zapraszamy.

7. Nasi ministranci i lektorzy wywalczyli wczoraj w Sandomierzu awans na mistrzostwa Polski do Łodzi pod koniec czerwca we wszystkich 3 kategoriach—największe gratulacje.Zdobyli takż tytuły najlepszego strzelca—Rafał Gnacek i Antoni Sudoł oraz najlepszego bramkarza—Dawid Stolarz i Hubert Surdyka.Szukamy  sponsorów, jeśli się pojawią będziemy ich rozsławiać po wszystkich odpustach w całej okolicy.

8. W przyszłą niedzielę 28.04. o g. 13, będzie dodatkowa uroczysta Msza św. za druhów i druhny z naszej parafii , racji Gminnego Dnia Strażaka i poświęcenia nowego samochodu bojowego oraz młodzieżowego sztandaru.Zapraszamy.

10. Zapowiedzi—Tomasz Piotr Ożóg,kaw.zam. w Rzeszowie—Bernadetta Szewc,panna,par.tut.,zap.3.  Rafał Bąk,kaw. zam. w Łowisku—Anna Magdalena Kowal,panna,par.tut.,zap.2

11. Zachęcamy do lektury „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”.

12. Dziś Pan Jezus przedstawia się nam jako Dobry Pasterz. Św.Brat Albert zawsze powtarzał—„By apostołować, każde miejsce jest dobre”.Życzę Wam,moi kochani razem z naszymi ks.Markami,abyście szczególnie dzisiaj w każdym miejscu swojej pracy,nauki i spotkań przyjacielskich byli apostołami Chrystusa Pana Dobrego Pasterza.Szczęść Wam Boże na cały tydz. Waszej ciężkiej pracy.
Dzieciątka zapraszamy po błogosławieństwo i obrazek. Św. Michale Archaniele…