Dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 sierpnia 2023 19:26

Parafia Narodzenia NMP w Jeżowem otrzymała dofinansowanie na remont kościoła z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Przyznane środki pozwolą na realizację następujących zadań:

• Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej oraz wykonanie posadzki w budynku kościoła Narodzenia NMP w Jeżowem - 735 000,00 zł,
  • Zabezpieczenie i utrwalenie zabytku poprzez wykonanie okien i witraży na zewnętrznej fasadzie budynku kościoła Narodzenia NMP w Jeżowem - 217 000,00 zł.

Oficjalne przekazanie promes rządowych miało miejsce 31 lipca br. w obecności Senator RP Janiny Sagatowskiej, Wiceministra Rafała Webera, Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza i Wójta Gminy Jeżowe Marka Stępaka.

Dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków :: Dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków :: Dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków ::