V Niedziela Zwykła -5 lutego 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 05 lutego 2017 09:24

NIEDZIELA V zw. w Roku
5 lutego 2017 r.

 

 1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  Z racji wspomnienia Św. Agaty poświęcenie chleba i wody.
 2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
 3. W sobotę / 11. II. /, wspomnienie N.M.P. z Lourdes – XXV Światowy Dzień Chorego. Kościół w tym dniu pragnie szczególnie pochylić się nad cierpiącymi z powodu choroby i niepełnosprawności. Rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 17,00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Modlić się będziemy w intencji wszystkich chorych i cierpiących w naszej wspólnocie parafialnej.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę / 12. II. / po Sumie.
 5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 541 – 550.
 • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zabawę karnawałową dzisiaj / 5 lutego 2017 r. / w G.C.K. Rozpoczęcie zabawy o godz. 14,00, a zakończenie o godz. 17,00. Mile będą widziane stroje karnawałowe.
 • Spotkanie przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania, kl. III A Gimnazjum, będzie miała jutro na ósmej godzinie lekcyjnej w budynku Gimnazjum.
 • Organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej do Fatimy w związku z Jubileuszem 100-lecia objawień – w terminie: 18 – 25 września 2017 r. Koszt: 790 euro. Organizatorem pielgrzymki jest Diecezja Sandomierska. Zgłoszenia do 28 lutego 2017 r. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej …
 • Drukarnia dosłała książki o czyśćcu w tłumaczeniu Ks. kan. Kazimierza Lęcznara z Grobel – można nabywać w zakrystii lub kancelarii.
 • Msza św. za śp. + Sabinę Piędel, od kolegów i koleżanek brata Kacpra z kl. III B, Gimnazjum, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00 ; a od nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkół im. Ks. St. Staszica w Jeżowem, we czwartek o godz. 17,00.
 • Msza św. za śp. + Henryka Mścisz, od nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkół im Ks. St. Staszica w Jeżowem, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
 • Msza św. za śp. + Anielę Chorzępa, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M. B. z Lourdes, Pani Marianny Roman, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00. – dzień patronalny.
 • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 531 – 540, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.
 

Dzisiaj