Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
XXV Niedziela Zwykłą - 20 września 2015 r.
XXV Niedziela Zwykłą - 20 września 2015 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXV zw. w Roku
20 września 2015 r.

 

 1. Modlimy się o owoce wysiłków i trudów wychowawczych zakończonego wczoraj Tygodnia Wychowania. Dzisiejsza, III Niedziela września jest w naszej Ojczyźnie 49. Dniem Środków Społecznego Przekazu, który przebiega pod hasłem: „Przekaz o rodzinie jako uprzywilejowanym miejscu spotkania w bezinteresownej miłości”.
  Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
 2. Jutro / poniedz. – 21. IX. / przypada liturgiczne Święto Św. Mateusza Ap. i Ew. we środę /23. IX. / wsp. Św. O. Pio z Pietrelciny.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
 4. W przyszłą niedzielę / 27. IX / po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
 5. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 27. IX / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele. Proszę zgłaszać dzieci w ciągu tygodnia po wieczorowej Mszy św.
 6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 341 – 350.
 • Modlimy się o owoce XVIII Diecezjalnego Spotkania Młodych w Staszowie. Z naszej Wspólnoty uczestniczyło 90 młodych Parafian.
 • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
 • Parafialny Zespół „CARITAS” zapraszam na spotkanie we środę wieczorem po Nowennie na plebanię.
 • Oaza Modlitwy dla dzieci ze szkoły podstawowej będzie w Tarnobrzegu w dniach: 25 – 27 września br. Zgłoszenia do Katechetów lub Ks. Mieczysława najpóźniej do wtorku. Zachęcamy do udziału w tym spotkaniu.
 • W związku z pielgrzymką Róż różańcowych do Ożarowa w dniu 3 października br. bardzo proszę, aby Przełożeni Róż w tygodniu do niedzieli / 27. IX. / zgłaszali po jednym lub dwóch uczestników w zakrystii lub w kancelarii. Możemy zamówić maksymalnie dwa autobusy – ok 100 osób.
 • Spotkanie Pielgrzymów z grupy Św. Urszuli będzie w przyszłą niedzielę / 27. IX. / o godz. 14,00 w Dąbrowicy koło Ulanowa.
 • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, od Sióstr i Kapłanów z Domu Księży Emerytów w Częstochowie, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Pielgrzymów z tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
 • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, od Sióstr zakonnych z Buska Zdroju, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Władysława Gajdę, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Jana Kołodzieja, od Duszpasterskiej Rady Parafialnej z naszej parafii, będzie odprawiona w terminie późniejszym.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj