XXI Niedziela Zwykła - 25 sierpnia 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 sierpnia 2013 07:38

NIEDZIELA XXI zw. w Roku
25 sierpnia 2013 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci ; po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – - Nieszpory i Msza św. Dzisiaj w dniu imienin modlimy się za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego.
  2. Jutro / poniedz. – 26. VIII. / UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ. Msze św. rano o 6,30 i po południu o godz. 18,00. Odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
  3. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek / 27. VIII. / św. Moniki, we środę – św. Augustyna, a we czwartek Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  5. Zbliża się początek nowego roku szkolnego 2013/2014.
    Spowiedź św. przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego będzie we czwartek / 29. VIII. / od 16,00 do 17,30 ; będą księża z dekanatu.
  6. W przyszłą niedzielę / 1. IX. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 421 – 430.
  • Chórzystów bardzo proszę na próbę w najbliższy wtorek / 27. VIII. / o g. 19,00.
  • Młodzież z Ruchu „Światło-Życie” i Dzieci Boże… - spotkania powakacyjne.
  • Pielgrzymi na Jasnogórskie Dożynki do Częstochowy wyjeżdżają o północy z soboty na niedzielę / 31/1. IX. / z parkingu obok kościoła.
  •  Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Walerię Bielecką, będzie jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Pielgrzymów Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM na Jasną Górę z 14 lipca, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Emilię Drzymała, od Sąsiadów, będzie we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Marię Bizior, od Sąsiadów, będzie we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Krzysztofa Tomczyka, od Współpracowników Żony Joanny z ZUS, będzie we wtorek o godz. 18,00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Pawełek, od Sąsiadów, będzie we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Emilię Drzymała, od Sąsiadów, będzie w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Pocieszenia – Pani Elżbiety Szewc, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 1. IX. / o godz. 11,00 – dzień patronalny tej Róży.