Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
XVI Niedziela Zwykła - 21 lipca 2013 r.
XVI Niedziela Zwykła - 21 lipca 2013 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XVI zw. w Roku
21 lipca 2013 r.

 

 1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
 2. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: jutro / 22. VII. / wsp. św. Marii – Magdaleny, we wtorek / 23. VII. / liturgiczne Święto św. Brygidy, Z. Patronki Europy; we środę / 24. VII. / wsp. św. Kingi; we czwartek / 25. VII. / liturgiczne Święto św. Jakuba, Ap. i wsp. św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących. W dniu imienin Ks. Bpa Ordynariusza, będziemy modlić się w intencji Pasterza Diecezji Sandomierskiej.
  Wspomnienie Rodziców N.M.P. św. Joachima i Anny w piątek – 26 lipca.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 28. VII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
 5. Chrzest dzieci za tydzień w niedzielę / 28. VII. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele. Proszę zgłaszać dzieci do chrztu w tygodniu po porannej i wieczorowej Mszy św.
 6. W związku ze wsp. Św. Krzysztofa, poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych będzie w przyszłą niedzielę / 28. VII. / po wszystkich Mszach św.
 7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 371 – 380.
 • Spotkanie Pielgrzymów XXX Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę będzie w przyszłą niedzielę / 28. VII. / o godz. 15,00 w naszym kościele. Porządek następujący: o godz. 15,00 Msza św. – następnie spotkanie organizacyjne i sprawy porządkowe.
 • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Joachima i Anny – Pana Bogdana Bednarza, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00 – - dzień patronalny.
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów, za śp. + Tadeusza Zarzyckiego, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży św. Krzysztofa – Pana Kazimierza Furtaka, z racji dnia patronalnego, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 28. VII. / o godz. 11,00.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj