XXXIV Niedziela Zwykła - 25 listopada 2012 r. (Niedziela Chrystusa Króla) PDF Drukuj Email
sobota, 24 listopada 2012 19:28

NIEDZIELA XXXIV zw. w Roku
25 listopada 2012 r.

UROCZYSTOŚĆ  JEZUSA  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

1. Polecamy Chrystusowi Królowi naszą Ojczyznę, modlimy się aby zapanowało Chrystusowe Królestwo prawdy i życia, świętości i łaski, sprawiedliwości, miłości i pokoju. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny, w którym będziemy raz jeszcze pochylać się nad Słowem Bożym. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma św. Po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Słowa Bożego i Msza św.
    Dzisiejsza Uroczystość jest Świętem Patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W piątek / 30. XI / przypada liturgiczne święto Św. Andrzeja, Ap. Modlić się będziemy w intencjach Kościoła i polecać naszych Solenizantów.
  4. W tym tygodniu przypada I Sobota grudnia /1. XII./ - Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny będzie po wieczorowej Mszy św.
  5. Za tydzień / 2. XII / : I NIEDZIELA ADWENTU – rozpoczniemy nowy Rok Kościelny / Rok Liturgiczny / pod hasłem: „Być solą ziemi”.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę /2.XII./ po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 41 – 50.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Torunia i Lichenia w dniu 1 grudnia br. Zachęcamy do udziału !!! Koszt pielgrzymki / przejazd, nocleg, przewodnik / ok. 120 zł. Wyjazd z parkingu obok kościoła w piątek / 30. XI./ o godz. 23,00. Zapisy u Pani Marii Szewc, obok kościoła.
  • Msza św. za śp. + Zofię Kozak, z Róży Narodzenia N.M.P. Pani Zofii Głuszak, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Łaskawej, Pani Marii Rychlak, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 621 – 630, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.