XII Niedziela Zwykła (Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela) - 24 czerwca 2012 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 24 czerwca 2012 07:24

NIEDZIELA XII zw. w Roku
17 czerwca 2012 r.
Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

1. W dzisiejszą Uroczystość dziękujmy Panu Bogu za Największego z Proroków: Św. Jana Chrzciciela; módlmy się w intencji Solenizantów i Solenizantek, wśród których mamy Rodaka ks. Jana Króla i Pana Kościelnego.
    Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  2. We środę / 27. VI. / przypada wsp. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna o godz. 18,00 i Msza św.
  3. W piątek / 29. VI. / UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Msze św. będą : o godz. 7,00 ; Suma o godz. 10,00 ; po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św. W ten piątek nie obowiązuje post.
  4. W sobotę / 30. VI. / zakończenie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca pana Jezusa o godz. 18,00. Zapraszamy !
  5. W przyszłą niedzielę / 1. VII. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 451 – 460.
  • Seniorów Ruchu Światło-Życie wspólnoty jeżowskiej zaprasza nasza młodzież OAZOWA na spotkanie dzisiaj / niedziela - 24. VI. /. Rozpoczęcie o godz. 14,00 Mszą św. w kościele. Druga część spotkania „Agape” w Gimnazjum.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • W piątek / 29. VI. / zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Msza św. dziękczynna dla młodzieży i dzieci ze wszystkich szkół z terenu parafii będzie o godz. 8,00. Spowiedź św. dla młodzieży i dzieci na zakończenie roku szkolnego we wtorek / 26. VI. / od godz. 16,00 do 17,00.
  • Diecezjalny Duszpasterz Akademicki organizuje pielgrzymkę dla nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę 2 lipca 2012 r. Zgłoszenia do wtorku 26 czerwca 2012 r.
  • Organizowany jest wyjazd na Jasną Górę na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja w niedzielę 8 lipca. Chętni zgłaszają się u Pani Marii Szewc / obok kościoła / do 3 lipca. Koszt około 50 zł. Zaliczka 20 zł. przy zapisie.
  • Ogłoszenie o Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę …
  • Msza św. za śp. + Zofię Ciak, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Józefa Drabika, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Antoniego Sądeja, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Olejarczyka, zamówiona przez Sąsiadów k/kościoła, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Nieustającej Pomocy – Pani Czesławy Janusz, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00 - w dzień patronalny tej Róży.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z róży Św. Piotra i Pawła – Pana Władysława Drelicha, będzie odprawiona w piątek o godz. 10,00 – dzień patronalny tej Róży.
  • Msza św. za śp. + Zofię Ciak, zamówiona przez burmistrza i pracowników Gminy i Miasta w Rudniku n/S. będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.