Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza) - 29 kwietnia 2012 r.
IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza) - 29 kwietnia 2012 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA - Dobrego Pasterza
29 kwietnia 2012 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia -Nieszpory i Msza św. – Rozpoczynamy 49.Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne.
 2. We wtorek / 1. V. / I Rocznica wyniesienia na ołtarze Błogosławionego Jana Pawła II. Dziękujemy Panu Bogu i Matce Najśw. za dar naszego Wielkiego Rodaka.
  We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie wieczorem Msza św. o godz. 18,00, następnie wystawienie Najśw. Sakramentu i śpiew Litanii Loretańskiej z rozważaniem. Serdecznie zapraszamy do udziału w majówkach.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie połączona z Nabożeństwem Majowym.
 4. W e czwartek przypada Uroczystość N.M.P. Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy św. następujący: Prymaria o godz. 7,00; Suma o godz. 10,00 i procesja pod Pomnik Poległych ; po południu od 16,00 do 17,00 Godzina Święta ; Nabożeństwo Majowe o godz. 17,00 i Msza św.
  Okolicznościowa Msza św. będzie o godz. 13,00 w związku z Jubileuszem 100- lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżowem.
 5. W piątek / 4. V. / przypada wsp. Św. Floriana – Patrona strażaków i hutników.
 6. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca maja.
  W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
 7. Nabożeństwo I Soboty maja włączone będzie w Nabożeństwo Majowe.
 8. W przyszłą niedzielę – 6 maja – Msze św. o godz. 7,00 i 9,00 będą z adoracją Najśw. Sakramentu, natomiast Suma o godz. 11,00 będzie z okolicznościowym kazaniem z racji kolejnej rocznicy / 31 lat temu / podpisanych umów rolniczych; modlić się będziemy w intencji Rolników… Przed Sumą będzie procesja wokół kościoła.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 6. V. / po Sumie.
 10. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 381 – 390.
 • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie we czwartek / 3. V. / po wieczorowej Mszy św.
 • Zapraszamy do włączenia się do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Deklaracje wraz z objaśnieniem są wyłożone na stoliku za ławkami.
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Tadeusza Kopacza będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Fatimskiej – pani Leokadii Chmura będzie odprawiona jutro o godz. 18,00. / koncelebra /
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp.+ Władysława Kołodziej będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. zamówiona przez Pracowników Gminnej Spółdzielni S.Ch. w Jeżowem za śp. + Stanisława Olejarczyk będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Ostrobramskiej – Pani Zofii Wieśniak będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Genowefę Rychlak z róży M.B. Róży Mistycznej – Pani Marii Woś będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
 • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Czesława Kuryś będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji Braci różańcowych z róży św. Floriana – Pana Edwarda Ciska będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 6. V. / o godz. 11,00.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj