IV Niedziela Zwykła - 29 stycznia 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 28 stycznia 2012 19:05

NIEDZIELA IV zw. w Roku
29 stycznia 2012r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. We czwartek / 2. II / Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej - Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić się będziemy za osoby poświęcone Bogu; szczególnie za Siostry Zakonne - nasze Rodaczki. Taca na wsparcie klasztorów. Modlić się też będziemy za małe dzieci w Dniu Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu.
    Msze św. o godz. 7,00; suma o 10,00. i po południu o godz. 17,00.
    Poświęcenie gromnic będzie podczas Mszy św. o godz. 10,00.
    We czwartek kończymy tradycyjny okres Bożego Narodzenia.
  4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota lutego.
  5. Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00.
  6. W piątek od godz. 15,00 Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17,00 zakończenie adoracji i Msza św.
  7. W I Sobotę Różaniec św. po wieczorowej Mszy św.
  8. Spowiedź św. we środę od godz. 16,00, we czwartek podczas Godziny św. i w piątek podczas adoracji.
  9. W przyszłą Niedzielę / 5. II / w związku ze wspomnieniem św. Agaty po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo chleba i wody.
    Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  10. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 251 – 260.
  • Podziękowanie za „kolędę”, ofiary z opłatków (4.646,70 zł - 900 zł = 3.746,70 zł).
  • Plany na 2012 rok: elewacja plebanii, uporządkowanie terenu wokół plebanii. Jeżeli fundusze pozwolą, to pewna adaptacja kaplicy cmentarnej.
  • Dzieci klas drugich wraz z Rodzicami zapraszamy na Mszę św. 2 lutego / czwartek / o godz. 17,00. Podczas Mszy św. będą poświęcone i wręczone dzieciom książeczki.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszam na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 5. II. / o godz. 15,00.
  • Decyzją Ks. Bpa Ordynariusza z dniem 1 lutego 2012 r. Ks. Robert otrzymał nominację do Parafii Gościeradów w dekanacie zaklikowskim. W naszej parafii pracował trzy lata i siedem miesięcy. Dziękujemy Ks. Robertowi za piękną i gorliwą pracę w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej parafii.
    Pracę i obowiązki w naszej Parafii podejmie Ks. Dariusz Chowaniec, którego witamy i otaczamy modlitwą. Ks. Dariusz przejmie prowadzenie Liturgicznej Służby Ołtarza, K.S.M. i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
  • Msza św. za śp. +Henryka Krawca zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Anielskiej – Pani Anny Drabik, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 211 – 220 będzie odprawiona we czwartek / 2. II. / o godz. 7,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Gromnicznej – Pani Stanisławy Głuszak, będzie odprawiona we czwartek / 2. II. / o godz. 10,00.
  • Msza św. za śp. +Annę Bednarz zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30 rano.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Anielskiej – Pani Anny Drabik, będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.