II Niedziela zwykła - 15 stycznia 2012r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA II zw. w Roku
15 stycznia 2012r.

 1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
 2. Jutro – 16. I – Dzień Modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II – papieża i w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczorowej będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy do Apelu Jasnogórskiego.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św. We środę – 18. I – rozpocznie się Tydzień Ekumeniczny;
  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, w tym roku będziemy przeżywać pod hasłem: „Przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa” (por. 1 Kor 15,51-58).
 4. We czwartek – 19. I. – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W sobotę – 21. I. – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Wdzięczną modlitwą obejmować będziemy wszystkie babcie.
 5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 231 – 240.
 • Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem serdecznie zaprasza na Misterium Jasełkowe dzisiaj – 15 stycznia, o godz. 15,00 w G.C.K. w Jeżowem; bezpośrednio po Jasełkach będzie spotkanie opłatkowe Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dek. Rudnik n/S.
 • Spotkanie opłatkowe Pielgrzymów z grupy Św. Urszuli będzie dzisiaj – 15 stycznia w Jacie. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 14,00 w kościele paraf. a później dalsza część spotkania.
 • Włączamy się w ogólnonarodową akcję zbierania podpisów za telewizją „TRWAM” i radiem „MARYJA”. Akcja Katolicka będzie zbierać podpisy we środę, czwartek, piątek i sobotę w salce na starej „wikarówce” przed i po Mszy św. wieczorowej oraz w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Do podpisu potrzebny jest numer PESEL.
 • Parafialny Zespół CARITAS zapraszam na spotkanie we czwartek – 19. I. po wieczorowej Mszy św. na plebanię.
 • Parafialną Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę – 22. I. o godz. 18,30 na plebanię.
 • Msza św. za śp. + Tadeusza Drzymała zamówiona przez Sąsiadów i Krewnych będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30 rano.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj