Niedziela Chrztu Pańskiego - 8 stycznia 2012r. PDF Drukuj Email
sobota, 07 stycznia 2012 21:46

NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
8 stycznia 2012r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pana Jezusa kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie trwamy w atmosferze bożonarodzeniowej do 2. lutego.
    Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 221 – 230.
  • We czwartek / 5. I. / zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Pragniemy z całego serca podziękować za gościnność, życzliwość i wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w Waszych Rodzinach podczas odwiedzin duszpasterskich. Zasadniczym celem wizyty duszpasterskiej jest wspólna modlitwa w intencji Rodziny o Boże Błogosławieństwo na cały rok, ale też i wsłuchanie się w głos Parafian... Jak co roku ofiary z racji „kolędy” można składać w podpisanych kopertach na tacę w najbliższe niedziele...
  • Wspólne spotkanie opłatkowe dla Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego będzie dzisiaj o godz. 15,00. Zapraszamy!
  • Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem serdecznie zaprasza na Misterium Jasełkowe w przyszłą niedzielę – 15 stycznia o godz. 15,00 w G.C.K. w Jeżowem; bezpośrednio po Jasełkach będzie spotkanie opłatkowe Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dek. Rudnik n/S.
  • Spotkanie opłatkowe Pielgrzymów z grupy Św. Urszuli będzie w przyszłą niedzielę – 15 stycznia w Jacie. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 14,00 w kościele paraf. a później dalsza część spotkania.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Bogusława Bizior będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Tadeusza Drzymała zamówiona przez Sąsiadów i Kolegów będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.