NIEDZIELA XXXII zw. w Roku - 6 listopada 2011r. PDF Drukuj Email
niedziela, 06 listopada 2011 14:28

NIEDZIELA XXXII zw. w Roku
6 listopada 2011 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Różaniec wypominkowy i Msza św.
  2. Przez cały tydzień – do soboty – Różaniec za poleconych w Wypominkach będzie przed wieczorową Mszą św. o godz. 16,30.
  3. We środę / 9. XI. / liturgiczne święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  5. W piątek / 11. XI / wsp. Św. Marcina. Rocznica Odzyskania Niepodległości – Święto Narodowe. Dodatkowa Msza św. w int. Ojczyzny będzie o godz. 10,00; następnie przejdziemy po Pomnik Poległych.
  6. W sobotę / 12. XI. / wsp. Św. Jozafata, bpa i męczennika.
  7. W przyszłą niedzielę / 13. XI. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 121 – 130.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • W najbliższą środę, tj. 9 listopada 2011 r. na Nowennę o godz. 17,00 i Mszę św. zapraszamy dzieci klas drugich wraz z Rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.
  • Nasza młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza w piątek / 11. XI. / przed Mszą św. o godz. 10,00 na montaż słowno-muzyczny o treści patriotycznej.
  • Parafialny Zespół CARITAS przy naszej parafii zaprasza wszystkie dzieci Jeżowego na zabawę andrzejkową, która odbędzie się dnia 13 listopada br. / niedziela / w godz. 15,00 – 19,00 w remizie OSP w Jeżowem. W programie przewidziano: zabawy z wodzirejem, liczne konkursy z nagrodami oraz zabawy z klownem.
  • Msza św. za śp. + Zofię Ozga z Róży M. B. Wniebowziętej – Pani Walerii Bieleckiej będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M. B. Różańcowej – Pani Zofii Piędel będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – Pani Władysławy Sitarz będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie /koncelebra/.
  • Msza św. za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego z Róży M.B. Fatimskiej będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.