NIEDZIELA XXIX zw. w Roku - 16 października 2011r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXIX zw. w Roku

16 października 2011 r.
33. ROCZNICA WYBORU BŁ. JANA PAWŁA II NA STOLICĘ APOSTOLSKĄ

 

 1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  Po południu o godz. 17,00 Msza św. -Nabożeństwo Różańcowe i czuwanie modlitewne do Apelu Jasnogórskiego. Dziękujemy Panu Bogu za beatyfikację Jana Pawła II i modlimy się w int. Ojczyzny…
 2. We wtorek / 18. X / przypada liturgiczne Święto Św. Łukasza, Ewangelisty - patronalne Święto Służby Zdrowia. Modlić się będziemy za wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie, i w intencji Solenizantów.
 3. We środę / 19. X / wsp. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – Kapłana i Męczennika. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy będzie połączona z Nabożeństwem Różańcowym.
 4. We czwartek wsp. Św. Jana Kantego, Patrona Profesorów i Nauczycieli.
 5. W sobotę / 22. X / - wsp. bł. Jana Pawła II – papieża; po raz pierwszy od beatyfikacji będziemy obchodzić oficjalne wspomnienie liturgiczne naszego Rodaka-Papieża.
  Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.
 6. Najbliższa Niedziela / 23. X / będzie Niedzielą Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny w Kościele św.– Modlitwą i materialnie wspieramy Misje św.
 7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 91 – 100.
 • Zachęcamy i zapraszamy dzieci i młodzież do włączenia się w zorganizowane wspólnoty: Ruchu Światło–Życie i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 • W Niedzielę Misyjną nasza młodzież rozprowadzać będzie kalendarze misyjne, jako pomoc Misjom Św. i Misjonarzom na całym świecie.
 • Zbliża się miesiąc listopad, szczególny czas modlitwy za naszych zmarłych. Przypominamy o uporządkowaniu naszego cmentarza. Na stoliku są wyłożone karteczki wspominkowe i jak co roku, za poleconych w wypominkach w Oktawie będą Msze św., a przez cały listopad Różaniec św. Od środy będzie można składać karteczki z wypisanymi imionami zmarłych do puszki.
 • Wszystkich Rodziców lektorów i ministrantów zapraszamy na krótkie spotkanie we czwartek / 20. X. / wieczorem po nabożeństwie różańcowym.
 • Msza św. za śp. + Józefa Rogalę zamówiona przez Pracowników Piekarni Jeżowe będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30 rano.
 • Msza św. za śp. + Józefa Rogalę zamówiona przez Pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jeżowem będzie odprawiona w przyszłą niedzielę – 23.X o godz. 9,00.
 • Msza św. w int. Pielgrzymów Róż Różańcowych do Janowa Lubelskiego z 8 października br. będzie odprawiona w przyszłą niedzielę – 23.X o godz. 11,00.
 • Msza św. w int. Rodzin z domów nr: 71 – 90 będzie odprawiona w późniejszym terminie…
 • Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy wsparli w ubiegłą niedzielę „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebrano kwotę: 2.838,72 PLN i 10 EURO. Pieniądze zostały już przekazane na Fundację…
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj