NIEDZIELA XXVI zw. w Roku - 25 września 2011r. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 września 2011 08:56

NIEDZIELA  XXVI  zw.  w  Roku
25  września  2011 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.   We środę / 28. IX. / wsp. Św. Wacława  M.; modlić się będziemy w int. Ks. Bpa Seniora Wacława Świerzawskiego w dniu Jego Imienin.
  3. We czwartek / 29. IX. /  liturgiczne Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.  Modlić się będziemy  w int. Solenizantów.
  4. W tym tygodniu przypada  I sobota miesiąca października.
  5. W  sobotę  / 1. X. / rozpoczniemy uroczyście Nabożeństwa Różańcowe. Msza św. o godz. 18,00, wystawienie Najśw. Sakramentu i Różaniec św. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania i rozważania Różańca św. W sobotę przypada wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  6. W przyszłą niedzielę  / 2. X. / wsp. Św. Aniołów Stróżów.
  7. W przyszłą niedzielę / 2. X. / rozpoczniemy  67. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Komunia z Bogiem źródłem miłosierdzia”– zbiórka do puszek na CARITAS. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych  dla róż mężczyzn.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 51 – 60.

• Kandydaci na ministrantów będą mieć zbiórkę w sobotę o godz. 11,00.Będzie to już stały termin spotkań co tydzień. Jest jeszcze możliwość zapisania się …
  • Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w przyszłą niedzielę / 2. X. / o godz. 15,00 – serdecznie zapraszamy!
  • Msza św. za śp. + Władysławę Ciak zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 651 – 660 będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. w intencji Braci Różańcowych z Róży Św. Michała Arch. – Pana Michała Piędel będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Pysz zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00 – koncelebra.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Kozak zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr Różańcowych z Róży Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Pani Zofii Zaguła będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Bóg zapłać za wsparcie materialne dla Pani Anny Guściora. Zebrano kwotę: 4.564,10 PLN. Pieniądze zostały przekazane na konto Pani Anny zaraz w poniedziałek.
  • Szkolne Koło CARITAS  przy Publicznym Gimnazjum w Jeżowem zebrało kwotę: 270 PLN na ten sam cel.
  • Sołtys Sołectwa Jeżowe – Centrum zawiadamia wszystkich mieszkańców, że w dniu 29 września / czwartek / o godz. 18,00 w Domu Strażaka odbędzie się zebranie wiejskie. Będą omawiane ważne sprawy, dlatego prosi się o obecność!

Tomasz Kozak - sołtys sołectwa Jeżowe-Centrum