NIEDZIELA XXV zw. w Roku - 18 września 2011r. PDF Drukuj Email
sobota, 17 września 2011 20:00

NIEDZIELA  XXV  zw.  w  Roku

18  września  2011 r.

1.  Zakończenie  I Tygodnia Wychowania  - Św. Stanisława Kostki.
Modlimy się o owoce wysiłków i trudów wychowawczych. Dzisiejsza, III Niedziela września jest w naszej Ojczyźnie  45. Dniem Środków Społecznego Przekazu, który przebiega pod hasłem Prawda, przepowiadanie i autentyczność życia w erze cyfrowej”.
Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory  i Msza św.

2.  Jutro / poniedz. – 19. IX. / wsp. N.M.P. z La Salette

3.  We środę / 21. IX / przypada liturgiczne Święto Św. Mateusza – Ap. i Ewg.

4.  Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy  o godz. 18,00 i Msza św.

5.  W piątek / 23. IX / przypada wsp. Św. Ojca Pio.

6. W przyszłą niedzielę / 25. IX / po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci.

7.  Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 25. IX / podczas Sumy o godz. 11,00.
Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.

8.  Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr 41 – 50.

• Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w najbliższy piątek o godz. 17,00. Jest jeszcze możliwość zapisania się …
  • W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy Św. pracownicy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Rudniku nad Sanem będą udzielać informacji  w ramach kampanii społecznej "Ocalić rodzinny dom - wolni od przemocy ".
    Po Mszy Św. będzie można porozmawiać indywidualnie z terapeutami Ośrodka
- s. Honorata

• Msza św. z róży M.B. Saletyńskiej – Pani Marii Hawryło będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie – z racji dnia patronalnego tej róży.
  • Msza św. za zmarłych z róży i zmarłych z rodzin Sióstr Różańcowych z róży Narodzenia N.M.P. – Pani Zofii Głuszak będzie odprawiona w piątek o g. 18,00.
  • Msza św. w intencji Pielgrzymów na Dożynki Jasnogórskie z 4 września br. będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Ciak zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00 – koncelebra.