XII Niedziela Zwykła - 21 czerwca 2020 r. PDF Drukuj Email
sobota, 20 czerwca 2020 20:55

NIEDZIELA XII zw. w Roku

21 czerwca 2020 r.

1. Dzisiaj o godz.13,00 dodatkowa Msza św. dziękczynna z racji zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Zapraszamy !
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.
  2. We środę / 24. VI. / Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
    Odpust w sąsiedniej Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem.
    Modlić się będziemy w intencji Solenizantów i Solenizantek, wśród których mamy Rodaka, Ks. Jana Króla.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W sobotę / 27. VI. / przypada wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 28. VI. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Chrzest dzieci za tydzień – w niedzielę – podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 581 – 590.
  • Wyjazd Grupy Modlitewnej Św. O. Pio, do Sanktuarium Św. O. Pio, do Terliczki we wtorek / 23. VI. / o godz. 10,00 z parkingu obok kościoła.

Msze święte zbiorowe:

• Msze św. za śp. + Zofię Siudak, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Michała Bednarza, będą odprawione: jutro, we wtorek, czwartek i piątek o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Genowefę Bednarz, będą odprawione: we czwartek i piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Ofiarodawców pierwszego ołtarza / kapliczka Św. Jana / procesji Bożego Ciała, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Ofiarodawców drugiego ołtarza procesji Bożego Ciała, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Nieustającej Pomocy – Pani Czesławy Janusz, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00 – dzień patronalny.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Królowej Pokoju – Pani Marii Drelich, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 28. VI. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 572 – 580 i za zmarłych z tych Rodzin będzie odprawiona 4 lipca o godz. 18,00.

- Składamy serdeczne Bóg zapłać ! ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia…