V Niedziela Wielkanocna - 10 maja 2020 r. PDF Drukuj Email
sobota, 09 maja 2020 20:27

NIEDZIELA V WIELKANOCNA

10 maja 2020 r.

 1. Modlimy się w intencji dzieci i w intencji ich rodzin, które dzisiaj miały przyjąć I Komunię św. Msza św. w ich intencji będzie dzisiaj o godz. 11,00.
  Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  Dodatkowa Msza św. dzisiaj o godz. 13,00. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
 2. We środę / 13. V. / przypada XI Rocznica Nawiedzenia Kopii Cudownego Wizerunku M.B. Jasnogórskiej w naszej Parafii. – wspomnienie M.B. Fatimskiej.
  Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
  W 39 rocznicę zamachu na życie Papieża – Św. Jana Pawła II, będziemy dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za ocalenie naszego Rodaka.
 3. We czwartek / 14. V. / liturgiczne Święto Św. Macieja Ap.
 4. W sobotę / 16. V. / liturgiczne Święto Świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – Patrona Polski. Po wieczorowej Mszy św. i nabożeństwie majowym adoracja – czuwanie modlitewne przed Najśw. Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego. Dziękować będziemy za dar Św. Jana Pawła II i prosić przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny.
  O prowadzenie modlitw podczas adoracji bardzo proszę Parafian z domów nr: 241 – 300.
 5. Troskę o kościół powierzam Rodzicom z domów nr: 541 – 550.
  Składam serdeczne podziękowanie Rodzinom z domów nr: 531 – 540 za porządki wczorajsze i ofiarę złożoną na potrzeby kościoła.
  Msza św. w intencji tych rodzin i druga Msza św. za zmarłych z tych Rodzin będą odprawione w terminie późniejszym – będą ogłoszone!
 • We wtorek / 12. V. / Podczas Mszy św. o godz. 18,00 w Rocznicę I Komunii św. będziemy dziękować Panu Jezusowi za Dar Eucharystii. Msza św. w intencji dzieci klas czwartych z Rocznicy I Komunii św. będzie o godz. 18,00.

Msze święte zbiorowe:

 • Msze św. za śp. + Aleksandra Czerepaka, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 6,30.
 • Msze św. za śp. + Mieczysława Ciska, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Stanisława Drabika, od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół w Jeżowem – Centrum, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00 i w sobotę o godz. 18,00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać ! ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia…

 

Dzisiaj