Poniedziałek Wielkanocny - 13 kwietnia 2020 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 12 kwietnia 2020 20:21

WIELKANOC - 2020 r.

Poniedziałek Wielkanocny - 13 kwietnia 2020 r.

1. W Oktawie Wielkanocy nieustannie dziękujemy Chrystusowi Zmartwychwstałemu za Zbawienie i Odkupienie. Dzisiaj porządek Mszy św. niedzielny.
    Dodatkowa Msza św. o godz. 13,00
    Po południu o godz. 15,00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i o godz.17,00 Msza św.
  2. Trwa Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia.
    Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15,00. Zapraszamy !
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W najbliższy czwartek przypada 16 dzień kwietnia. Utrzymujemy rytm naszych parafialnych nabożeństw i jak co miesiąc po wieczorowej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego.
    Modlić się będziemy szczególnie w intencji naszej Ojczyzny – o uchronienie od nieszczęść i szczególną opiekę Matki Bożej w tym trudnym czasie epidemii.
    O prowadzenie modlitw podczas adoracji bardzo proszę Parafian z domów nr: 181 – 240. Proszę tak się organizować, aby na adoracji nie było więcej niż 5 osób równocześnie.
  5. Najbliższa Niedziela / 19. IV. / jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
    Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem Patronalnym „CARITAS” – modlimy się w intencji naszego Parafialnego Zespołu „CARITAS”.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 501 – 510 i Rodzinom mieszkającym przy ulicy Akacjowej. BÓG ZAPŁAĆ!
  • Składam serdeczne podziękowania indywidualnym Ofiarodawcom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
  • Serdecznie dziękuję Siostrom i Braciom różańcowym za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na dekoracje naszej świątyni na Triduum Paschalne. Bóg zapłać !
  • Bardzo dziękuję Rodzinom z domów nr: 461 – do końca Pikuł za złożone ofiary na rzecz kościoła. Msza św. w intencji tych Rodzin będzie odprawiona w terminie późniejszym, będzie ogłoszona.

Msze święte zbiorowe:

• Msze św. za śp. + Józefę Szewc, będą odprawione: dzisiaj o godz. 9,00 ; oraz od jutra do soboty codziennie o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Jana Mścisza, będą odprawione: dzisiaj o godz. 7,00 ; oraz od jutra do soboty o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Tadeusza Głuszaka, będą odprawione: dzisiaj o godz. 17,00 ; oraz we wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Juliana Drelicha, od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeżowem Podgórzu, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 451 – 460 będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 19. IV. / o godz. 9,00.