XXI Niedziela Zwykła - 27 sierpnia 2017 r. PDF Drukuj Email
sobota, 26 sierpnia 2017 21:51

NIEDZIELA XXI zw. w Roku
27 sierpnia 2017 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  3. W piątek / 1. IX. / w 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej modlić się będziemy za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę i o pokój na całym świecie.
  4. W tym tygodniu przypada: I Piątek i I Sobota września.
    W piątek o godz. 15,00 rozpoczęcie adoracji Najśw. Sakramentu Koronką do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18,00 Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
    Nabożeństwo do Niep. Serca N.M.P. w sobotę po wieczorowej Mszy św. i Różańcowa Procesja Fatimska do Centrum.
    Bardzo proszę Druhów Strażaków o zabezpieczenie trasy procesji.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 3. IX. / po Sumie.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 201 – 210.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz pomocy poszkodowanym podczas ostatnich burz i nawałnic.
  • Chórzyści proszeni są na próbę chóru jutro / poniedziałek – 28. VIII. / o godz. 19,00
  • Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego będzie w następującym porządku: we czwartek od godz. 16,30 do godz. 18,00 dzieci ze szkół podstawowych ; w piątek podczas adoracji i w sobotę od 16,30 do 18,00 młodzież gimnazjalna i ze szkół ponadgimnazjalnych.
  • Diecezjalne Dni Młodzieży w Nowej Dębie będą w dniach: 15 - 17 września. Zapisy u Ks. Mieczysława do 9 września br.
  • Przypominamy, że do czwartku / 31. VIII. / można zgłaszać się do udziału w Dożynkach Jasnogórskich. Zapisy u Pana Henryka Krzysia i Pana Wojciecha Kopacza. Wyjazd na Dożynki o północy z soboty na niedzielę / z 2 na 3 września / z parkingu obok kościoła.
  • W związku z przygotowaniem do Sakramentu Bierzmowania Ks. Mieczysław zaprasza na spotkanie uczniów klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej, wraz z rodzicami w najbliższy piątek / 1. IX. / o godz. 14,00 ; natomiast młodzież gimnazjalną klas drugich i trzecich w piątek o godz. 18,00.
  • Na małym parkingu obok kościoła jest podstawiony nowy kontener na zbiórkę makulatury. Dziękujemy Sołtysowi Sołectwa Jeżowe – Podgórze, Panu Józefowi Głuszakowi, za organizację tej zbiórki na rzecz Misji św.
  • Msze św. za śp. + Stanisława Kozaka, będą odprawione: jutro o godz. 6,30 ; we wtorek o godz. 18,00 i we czwartek o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Stanisława Pikor, od Braci różańcowych z Róży Św. Kazimierza, Pana Józefa Mareckiego, będą odprawione: we wtorek i środę o godz. 6,30 i w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr różańcowych z Róży M.B. Gromnicznej, Pani Beaty Gumieniak, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msze św. za śp. + Henryka Majowicza, od Sąsiadów i znajomych będą odprawione: we czwartek , piątek i sobotę o godz. 6,30.