XIII Niedziela Zwykła - 2 lipca 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 02 lipca 2017 08:56

NIEDZIELA XIII zw. w Roku
2 lipca 2017 r.

1. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  2. Jutro / poniedziałek – 3. VII. / przypada liturgiczne Święto Św. Tomasza Ap.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek lipca.
    Godzina św. we czwartek od 17,00 do 18,00.
    W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18,00. Zapraszamy !
  5. W sobotę / 8. VII. / wsp. Św. Jana z Dukli.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę / 9. VII. / po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 101 – 110.
  • Na stoliku za ławkami wyłożona jest lista ze skróconym programem pielgrzymki „Idźcie i głoście”, która odbędzie się w dniach: 10 – 12 sierpnia. Zapisy tylko do 9 lipca.
  • Wyjazd do Częstochowy na XXVI Pielgrzymkę Radia „MARYJA” w sobotę / 8. VII. / o godz. 23,00 z parkingu obok kościoła. Bliższe informacje u Pani Marii Szewc.
  • Msza św. za śp. + Krystynę Dec, od kierowców firmy SPED-CAR, będzie odprawiona dzisiaj o godz. 17,00.
  • Msze św. za śp. + Mieczysława Drelicha będą: w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Stanisława Kozaka, od kolegów i koleżanek z rocznika, będą odprawione: w poniedziałek i wtorek o godz. 18,00 ; a od załogi sklepu „Biedronka” w sobotę o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Tadeusza Soję będą: we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin, które przygotowały ołtarz Bożego Ciała przy Urzędzie Gminy, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 51 – 60 i za zmarłych z tych Rodzin, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Jana z Dukli, Pana Mieczysława Głuszaka, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00 z racji dnia patronalnego Braci różańcowych.
  • Msza św. w intencji rodzin z domów nr: 91 – 100, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.
  • BÓG ZAPŁAĆ !
    Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w Nabożeństwie Fatimskim, dziękuję Druhom Strażakom za zabezpieczenie trasy procesji.