VII Niedziela Wielkanocna - 28 maja 2017 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA VII WIELKANOCNA
LITURGICZNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

28 maja 2017 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe, i Msza św.
  2. We środę / 31. V. / przypada liturgiczne Święto Nawiedzenia N.M.P. Zakończenie Nabożeństw Majowych.
  3. We czwartek / 1. VI. / rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który jest szczególnym czasem czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, w dni powszednie po wieczorowej Mszy św.
    W Dniu Dziecka otaczamy szczególną modlitwą wszystkie dzieci.
  4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota czerwca.
  5. Godzina Św. we czwartek od 17,00 do 18,00. O godz. 18,00 Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  6. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18,00. Na zakończenie adoracji nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  7. W Roku Jubileuszu 100-lecia Objawień Matki Bożej w Fatimie, w pierwsze soboty miesiąca, do października włącznie, po wieczorowej Mszy św. będą procesje z Figurą Matki Bożej. W najbliższą sobotę / 3. VI. / pójdziemy w stronę Podgórza.
  8. W przyszłą Niedzielę / 4. VI. / UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – Zielone Świątki, kończy się OKRES WIELKANOCNY.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn, będzie w przyszłą niedzielę / 4. VI. / po Sumie.
  10. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 41 – 50.
  • Pielgrzymka do Leżajska wyruszy z kościoła paraf. w przyszłą Niedzielę / 4.VI. / o godz. 3,00 nad ranem – powrót w tym samym dniu.
  • Pod hasłem: „Dziękujemy za chleb”, już po raz dziesiąty będziemy obchodzić w przyszłą Niedzielę / 4. VI. / ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA.
    Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  • Tylko do wtorku / 30. V. / można składać deklaracje na wakacyjne rekolekcje oazowe. Zachęcamy młodzież i dzieci do udziału w tych rekolekcjach.
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży po raz kolejny organizuje Parafialny Dzień Dziecka w najbliższą sobotę / 3. VI. / w godzinach: 10,00 – 14,00, w ogrodzie obok plebanii. Młodzież przygotowała wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy !!!
  • Wyjazd do Bałtowa w najbliższą sobotę / 3. VI. / o godz. 7,45 z parkingu obok kościoła.
  • Msze św. za śp. + Tadeusza Soję, będą odprawione w poniedziałek, czwartek i piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Św. Jadwigi- Królowej, Pani Janiny Sitarz, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msze św. za śp. + Józefa Marut, będą odprawione w poniedziałek, środę, piątek o godz. 18,00 i w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Sabinę Piędel, od koleżanek i kolegów z klasy liceum, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Komsa, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Św. Jadwigi-Królowej, Pani Janiny Sitarz, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 4. VI. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 31 – 40, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.
  • Młodzież z Ruchu Światło-Życie / OAZA / serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wspomogli, swoimi ofiarami do puszek, wakacyjne rekolekcje oazowe. Zebrano 2.000 zł. Bóg zapłać !