II Niedziela Wielkiego Postu - 12 marca 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 12 marca 2017 09:12

NIEDZIELA II WIELKIEGO POSTU
12 marca 2017 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. We czwartek /16. III./ po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego – czas na modlitwę dziękczynną za dar Św. Jana Pawła II i modlitwę błagalną w intencji Ojczyzny. O prowadzenie modlitw podczas adoracji proszę Parafian z domów nr: 61 – 120.
  4. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17.00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30, natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9.00.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 591 – 600.
  • Spotkanie formacyjne dla klasy II B gimnazjalnej będzie jutro na ósmej godzinie lekcyjnej w budynku Gimnazjum.
  • Wspólnotę Parafialnego Zespołu CARITAS zapraszam na spotkanie we środę o godz. 18,00 na plebanię.
  • Rodziców młodzieży klas trzecich gimnazjalnych zapraszamy na Mszę św. w sobotę / 18. III. / o godz. 17,00.
    Po Mszy św. będzie spotkanie w związku z przygotowaniem do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania przez naszą młodzież.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 19. III. / o godz. 15,00.
  • Od pewnego czasu na terenie Jeżowego / Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela / są obecne Siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Jest to Zgromadzenie Sióstr tzw. bezhabitowych. Ich charyzmatem – powołaniem jest opieka nad ludźmi starszymi i dziećmi. Już rozpoczęły budowę Domu Pomocy Społecznej i drugiego budynku, w którym będzie przedszkole. Na początku chcemy pomóc Siostrom w tym dziele, z którego będą korzystać wszyscy mieszkańcy Jeżowego. W związku z tym w przyszłą niedzielę / 19. III. / będzie zbiórka do puszek na zewnątrz kościoła, na ten cel.
  • Msza św. za śp. + Krystynę Dec, od Sąsiadów z krzyżówek, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Henryka Mścisz, od kolegów Jacka z pracy, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Sabinę Piędel, od koleżanek i kolegów z klasy liceum, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msze św. za śp. + Jana Krzyś, będą odprawione: we środę i piątek o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Władysława Sudoł, od Sąsiadów i przyjaciół, będą odprawione: we środę i piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 531 – 540, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Józefa, Pana Krzysztofa Piędel, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 19. III. / o godz. 11,00.