Niedziela Chrztu Pańskiego - 8 stycznia 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 08 stycznia 2017 09:48

NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
8 stycznia 2017 r.

 

 1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pana Jezusa kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie trwamy w atmosferze bożonarodzeniowej do 2. lutego. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
 2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
 3. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 501 – 510.
 • Dzisiaj podczas Sumy o godz. 11,00 towarzyszyć nam będzie nasza Orkiestra, a po Sumie będzie koncert kolęd.
 • Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
 • Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej jutro od godz. 9,00 kolejne Rodziny na Zanawsiu i również jutro od godz. 9,00 kolejne Rodziny w Podgórzu, strona południowa do plebanii. We wtorek wizyty duszpasterskiej nie będzie. We środę od godz. 9,00 jeden z księży rozpocznie wizytę duszpasterską stroną południową od Gminy w kierunku krzyżówek, drugi też od godz. 9,00 rozpocznie stroną południową od krzyżówek w kierunku Centrum, a trzeci z księży we środę od godz. 14,30 rozpocznie od plebanii w kierunku Centrum.
 • Jak co roku ofiary z racji „kolędy” można składać na tacę w kopertach.
 • Spotkanie organizacyjne dla uczestników zimowiska w Krynicy Górskiej w dniach 14 – 17 stycznia 2017 r. odbędzie się we wtorek / 10. I. / po Mszy św. wieczorowej w kościele. Podczas spotkania należy wpłacić kwotę 150 zł. Wyjazd na zimowisko w sobotę / 14. I. / o godz. 7,15 rano.
 • Parafialny Zespół „CARITAS” zapraszam na spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 18,00 na plebanię.
 • Msze św. za śp. + Zofię Stój, od Sióstr różańcowych z Róży Zwiastowania N.M.P. będą odprawione jutro i we wtorek o godz. 6,30 ; od przyjaciół córki Ewy w piątek o godz. 6,30.
 • Msze św. za śp. + Eugenię Krawiec, od Sąsiadów, będą odprawione jutro i we wtorek o godz. 17,00.
 • Msza św. + Czesława Rogalę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00 ; a od mieszkańców Zaborczyn w sobotę o godz. 6,30.
 • Msze św. za śp. + Katarzynę Kołodziej, od Sąsiadów z Podgórza, będą odprawione we wtorek, środę i piątek o godz. 6,30.
 

Dzisiaj