XXVII Niedziela Zwykła - 2 października 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 01 października 2016 20:54

NIEDZIELA XXVII zw. w Roku
2 października 2016 r.

 

 1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
  Przyzywamy dzisiaj wstawiennictwa Św. Aniołów Stróżów.
 2. We wtorek / 4. X. / wsp. Św. Franciszka z Asyżu ; we środę Św. Siostry Faustyny.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę połączona z Nabożeństwem Róż.
 4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek i I Piątek października.
  We czwartek Godzina Św. od 16,00 do 17,00. Na zakończenie Godziny Św. Różaniec i Msza św.
  W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00. Na zakończenie adoracji o godz. 17,00 Różaniec i Msza św.
 5. W piątek / 7. X. / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny, Królowej Różańca Św.
 6. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej świątyni.
 7. W najbliższą sobotę / 8. X. / rozpoczniemy Misje Św.
  Uroczyste rozpoczęcie o godz. 17,00.
  Zapraszamy każdego, kto czuje więzi serca z naszą Wspólnotą Parafialną.
 8. Za tydzień / 9. X. / - XVI DZIEŃ PAPIESKI . Towarzyszyć mu będzie hasło : „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia". Jak co roku młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną młodzież, która nie ma środków na kształcenie.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet, będzie w przyszłą niedzielę po Sumie
 10. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 321 – 330.
 • Spotkanie formacyjne dla klas pierwszych gimnazjalnych, przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania będzie jutro / poniedz. – 3. X. / w budynku Gimnazjum na ósmej godzinie lekcyjnej.
 • W tym roku szkolnym / maj – 2017 r. / klasy trzecie Szkoły Podstawowej przystąpią do I Spowiedzi i Komunii Św. Ten rok jest intensywnym przygotowaniem do tego ważnego wydarzenia nie tylko dzieci ale również Rodziców. W związku z tym zapraszamy dzieci klas III wraz z Rodzicami do naszej świątyni w piątek / 7. X. / o godz. 17,00. Podczas Mszy św. będzie poświęcenie i wręczenie dzieciom Różańców Św.
 • Organizowana jest schola przy Parafii. Zapraszamy na spotkanie dzieci ze Szkoły Podstawowej w sobotę / 8. X. / o godz. 9,00 do salki oazowej.
 • Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną są przełożone z I Piątku na Dzień Chorych w czasie Misji Św. – piątek / 14. X. /.
 • W nocy z 16 na 17 października br. Wspólnota Dekanatu Rudnik n/S. będzie miała czuwanie modlitewne na Jasnej Górze przed Wizerunkiem Matki Bożej w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Dla naszej parafii jest 20 miejsc. Jeżeli są chętni, bardzo proszę zgłaszać się w tym tygodniu. Będzie autokar. Wyjazd o godz. 15,00 w niedzielę 16. X. – powrót w poniedziałek / 17. X. / ok. godz. 10,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej, Pani Krystyny Zwolskiej, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 9. X. / o godz. 11,00.
 • Sąsiedzi zamówili cztery Msze św. za śp. + Eugenię Krawiec, które będą odprawione w późniejszym terminie.
 • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 311 – 320, będzie odprawiona 31 października o godz. 17,00.
 

Dzisiaj