XXII Niedziela Zwykła - 28 sierpnia 2016 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 sierpnia 2016 13:23

NIEDZIELA XXII zw. w Roku
28 sierpnia 2016 r.

 

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
 2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
 3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 dla uczniów wszystkich szkół z terenu Parafii będzie we czwartek / 1. IX. / o godz. 8,00 Mszą św. w kościele.
  Zapraszamy młodzież, dzieci, rodziców, wychowawców i nauczycieli.
  Modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
  Prosimy, aby były obecne poczty sztandarowe szkół z terenu naszej parafii.
 4. We czwartek / 1. IX. / w 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej modlić się będziemy za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę i o pokój na całym świecie.
 5. W tym tygodniu przypada: I Czwartek ; I Piątek i I Sobota września.
  Godzina Święta we czwartek od 17,00 do 18,00.
  W piątek o godz. 15,00 rozpoczęcie adoracji Najśw. Sakramentu Koronką do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18,00 Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  Nabożeństwo do Niep. Serca N.M.P. w sobotę po wieczorowej Mszy św.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 4. IX. / po Sumie.
 7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 261 – 270.
 • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
 • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
 • Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego będzie w następującym porządku: jutro od godz. 16,30 do godz. 18,00 dzieci ze szkół podstawowych ; we wtorek i środę od 16,30 do 18,00 młodzież gimnazjalna i ze szkół ponad gimnazjalnych.
 • Młodzież ze wspólnoty K.S.M. zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19,00.
 • Nasza młodzież oazowa z Ruchu „Światło-Życie” zaprasza do swojej wspólnoty wszystkich młodych parafian, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i radośnie przeżywać młodość. Pierwsze powakacyjne spotkanie dla Dzieci Bożych / dzieci ze szkół podstawowych do klasy VI włącznie / będzie w piątek / 2. IX. / o godz. 16,00 w salce. Młodzież natomiast rozpocznie rok formacji również w piątek / 2. IX. / Mszą św. o godz. 18,00.
  Druga część spotkania w salce po Mszy św. Zapraszamy !
 • Przypominamy, że do środy / 31. VIII. / można zgłaszać się do udziału w Dożynkach Jasnogórskich. Zapisy u Pana Franciszka Króla i Pana Wojciecha Kopacza. Wyjazd na Dożynki o północy z soboty na niedzielę / z 3 na 4 września / z parkingu obok kościoła.
 • Zapraszamy również na Parafialną Pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Krakowa, w dniu 17 września br. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
 • Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Sandomierskiej oraz Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie Dekanatu Rudnik nad Sanem zapraszają na dzień skupienia dla małżeństw. Spotkanie odbędzie się 3 września w kościele w Rudniku nad Sanem, rozpocznie się o g. 15.00 a zakończy się Mszą św. o g. 18.00. W programie przewidziane są konferencje, modlitwy, spowiedź i przerwa na spotkanie przy stole. Zapraszamy wszystkie małżeństwa zatroskane o swoją miłość małżeńską i rodzinną.
 • Msza św. za śp. + Stanisława Zarzyckiego, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Genowefę Krawiec, od uczniów klasy V, Rodziców i Wychowawców Zespołu Szkół Jeżowe – Centrum, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Marię Rurak, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Józefa Konior, od Sąsiadów z domów nr: 502 – 518, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Genowefę Krawiec, od Uczniów klasy III C Gimnazjum wraz z Wychowawczynią, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Adama Żak, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
 • Msza św. za zmarłych, z Róży Wniebowzięcia N.M.P. Pani Marii Zaguła, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Marię Sagan, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
 

Dzisiaj