Niedziela Chrztu Pańskiego - 10 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 09 stycznia 2016 21:13

NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
10 stycznia 2016 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pana Jezusa kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie trwamy w atmosferze bożonarodzeniowej do 2. lutego.
    Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
    Modlimy w intencjach Małżonków – Jubilatów, którzy dzisiaj mają swoją uroczystość w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W sobotę przypada 16 dzień stycznia – Dzień wdzięczności Panu Bogu i Matce Najśw. za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II. i modlitwy w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczorowej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. ZAPRASZAMY !
  4. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 541 – 550.
  • Dzisiaj podczas Sumy o godz. 11,00 towarzyszyć nam będzie nasza Orkiestra, a po Sumie będzie koncert kolęd.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej jutro od godz. 9,00 strona południową w kierunku plebanii. Strona północna / kościoła / od godz. 9,00 ciąg dalszy w kierunku krzyżówek. Drugi ksiądz od krzyżówek stroną północną w kierunku kościoła rozpocznie wizytę duszpasterską również jutro od godz. 12,00.
  • Jak co roku ofiary z racji „kolędy” można składać na tacę w kopertach.
  • W przyszłą niedzielę / 17. I. / podczas Sumy o godz. 11,00, będą nam towarzyszyć uczniowie Szkoły Muzycznej w Jeżowem, a po Sumie będzie krótki koncert kolęd w ich wykonaniu.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Kopacza, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Kołodzieja, od Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Brzózy Królewskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Ożóg, z Róży M.B. Wspomożenia Wiernych, Pani Anieli Furtak, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Jana Kołodzieja, od Sióstr Serafitek, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Dul, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Kołodzieja, od Parafian z Brzózy Królewskiej, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 531 – 539, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.