II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 3 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 02 stycznia 2016 21:50

NIEDZIELA II po NARODZENIU PAŃSKIM
3 stycznia 2016 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  2. We środę / 6 stycznia / Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
    Porządek Mszy św. niedzielny: 7,00 ; 9,00 ; Suma o 11,00.
    Po południu o godz. 17,00 Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i Msza św.
    Pan Jezus objawia się narodom pogańskim w osobach Mędrców ze Wschodu. Modlić się będziemy i wspomagać materialnie Misje św. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek stycznia. Godzina Św. od 16,00 do 17,00 a o godz. 17,00 Msza św.
  4. Za tydzień w niedzielę / 10. I / Święto Chrztu Pana Jezusa. Zakończenie liturgicznego okresu Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie trwamy w atmosferze Bożonarodzeniowej do 2 lutego.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę / 10 stycznia / po Sumie.
  6. Troskę o kościół /w sobotę/ powierzam Rodzinom z domów nr: 531 – 540.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę / 10. I. / o godz. 15,00 na plebanię.
  • Wizyta duszpasterska: Jutro od godz. 9.00 dalszy ciąg strony południowej w kierunku szkoły w Podgórzu ; również jutro od godz. 9.00 jeden ksiądz rozpocznie wizytę od końca Pikuł stroną północną / strona kościoła /, a drugi ksiądz też od Pikuł stroną południową, rozpoczynając od Państwa Sawickich – 432 A i Państwa Czubatów. We wtorek też od godz. 9.00 trzech księży będzie kontynuować wizytę w swoich rejonach. Plan wizyty duszpasterskiej na czwartek, piątek i sobotę będzie podany w Uroczystość Trzech Króli.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 371 – 380, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Kopacza, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Kołodzieja, od Parafian z Brzózy Królewskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, od Pracowników Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Jeżowem, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii, tych którzy pracowali w naszej Parafii, Księży Rodaków i za zmarłych kapłanów, od Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego i Akcji Katolickiej, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Janinę Chowaniec, z Róży M.B. Saletyńskiej, będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, od Pracowników Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Jeżowem, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 10. I. / o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 521 – 530, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie jeszcze ogłoszona