XXXIV Niedziala Zwykła - 22 listopada 2015 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXXIV zw. w Roku
22 listopada 2015 r.

UROCZYSTOŚĆ  JEZUSA  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

1. Polecamy Chrystusowi Królowi naszą Ojczyznę, modlimy się aby zapanowało Chrystusowe Królestwo prawdy i życia, świętości i łaski, sprawiedliwości, miłości i pokoju. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny, w którym będziemy raz jeszcze pochylać się nad Słowem Bożym. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma św.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
    Dzisiejsza Uroczystość jest Świętem Patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. We środę / 25. XI. / wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej dz. i m. Uroczystość odpustowa w Parafii Łętownia.
  4. Za tydzień / 29. XI. / : I NIEDZIELA ADWENTU – rozpoczniemy nowy Rok Kościelny / Rok Liturgiczny / pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę /29. XI./ po Mszy św. o godz. 9.00.
  6. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę podczas Sumy o godz. 11.00.
    Katecheza chrzcielna dla Rodziców i Rodziców chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 431 – 440.
  • Wyjazd na Oazę Modlitwy w piątek / 27. XI. / o godz. 14,00 z parkingu obok kościoła, powrót w niedzielę / 29. XI. / po południu.
  • Przypominamy, że zapisy na zimowisko trwają do końca listopada br.
  • Organizowana jest pielgrzymka do Torunia, Lichenia i Kalisza z okazji 24 rocznicy powstania Radia Maryja w dniu 5 grudnia 2015 r.. Zapisy i bliższe informacje u Pani Marii Szewc.
  • Msza św. w intencji Chórzystów będzie odprawiona dzisiaj po południu o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Pani Haliny Laufer, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłe Siostry różańcowe i za zmarłych z rodzin Sióstr różańcowych z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Andrzeja Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży i z rodzin Sióstr różańcowych z Róży Św. Jadwigi królowej, Pani Janiny Sitarz, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Ks. prałata Ludwika Bielawskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące, z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 421 – 430, będzie odprawiona w Święto Św. Szczepana – będzie jeszcze przypomnienie.