Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/pjezowe/domains/parafia-jezowe.pl/public_html/plugins/system/securityimages.php on line 134
XXVII Niedziela Zwykła - 4 października 2015 r.
XXVII Niedziela Zwykła - 4 października 2015 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXVII zw. w Roku
4 października 2015 r.

 

 1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
 2. We środę / 7. X. / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny, Królowej Różańca Św. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona będzie z Różańcem Św.
 3. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 17,00 Msza św. i Różaniec św.
 4. W piątek / 9. X. / wsp. bł. Wincentego Kadłubka – Patrona Diecezji i Sandomierza.
 5. Za tydzień / 11. X. / - XV DZIEŃ PAPIESKI . Towarzyszyć mu będzie hasło : „Jan Paweł II – Patron Rodziny". Jak co roku młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną młodzież, która nie ma środków na kształcenie.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet, będzie w przyszłą niedzielę po Sumie
 7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 361 – 370.
 • Msza św. za śp. + Stanisławę Bielecką, z Róży M.B. Nieust. Pomocy, Pani Czesławy Janusz, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej, Pani Krystyny Zwolskiej, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
 • Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki dożynkowej na Jasną Górę z 6 września br. będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży N.M.P. Matki Kościoła, Pani Zofii Gut, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 11. X. / o godz. 11,00. – z racji dnia patronalnego.
 • Msze św. w intencji Pielgrzymów Róż różańcowych do Ożarowa z wczorajszej soboty / 3. X. /, będą odprawione w terminie późniejszym.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj