XXVI Niedziela Zwykła - 27 września 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 26 września 2015 19:46

NIEDZIELA XXVI zw. w Roku
27 września 2015 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci ; po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Od jutra Msza św. wieczorowa w dni powszednie o godz. 17,00.
  3. Jutro / poniedz. – 28. IX. / wsp. Św. Wacława. Modlimy się w intencji Ks. Bpa Seniora Wacława Świerzawskiego w dniu Jego Patrona; we wtorek / 29. IX. / wsp. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  5. We czwartek / 1. X. / - wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - rozpoczniemy uroczyście Nabożeństwa Różańcowe. Msza św. o godz. 17,00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania i rozważania Różańca św.
    Dla dzieci przygotowane są pamiątkowe wyklejanki na każdy dzień października.
  6. W piątek / 2. X. / przypada wsp. Św. Aniołów Stróżów.
  7. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca października.
  8. Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00 ; o godz. 17,00 Nab. Różańcowe i Msza św.
  9. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu; Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00. O godz. 17,00 Różaniec Św. i Msza św.
    Spowiedź św. we czwartek podczas Godziny św. i w piątek podczas adoracji.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 4. X. / po Sumie.
  11. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 351 – 360.
  • Pielgrzymi z Grupy Św. Urszuli mają spotkanie dzisiaj / 27. IX. / w Dąbrowicy k/Ulanowa o godz. 14,00.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Dzisiaj można jeszcze zgłaszać się na Pielgrzymkę Róż różańcowych do Ożarowa w najbliższą sobotę / 3. X. / Autobusy będą na małym parkingu obok kościoła. Wyjazd w najbliższą sobotę / 3. X. / o godz. 8,00.
  • Msza św. za śp. + Janinę Buczek, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Michała Arch. Pana Marka Stępaka, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00. – dzień patronalny
  • Msza św. za śp. + Edwarda Mścisz, od koleżanek i kolegów córki Marii z firmy „Orzech”, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Św. Teresy, pani Zofii Zaguła, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00. – dzień patronalny
  • Msza św. za śp. + Józefę Ciak, od Sąsiadów córki Czesławy, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, z Róży Św. Stanisława Kostki, Pana Zygmunta Stępaka, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej, Pani Zofii Mścisz, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.- z racji dnia patr.