XXIV Niedziela Zwykła - 13 września 2015 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXIV zw. w Roku
13 września 2015 r.

 

 1. Rozpoczynamy V Tydzień Wychowania pod hasłem: „Wychowywać do pełni człowieczeństwa”. Modlimy się o owoce wysiłków i trudów wychowawczych.
  Dzisiaj po Sumie, będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
  Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
 2. Jutro / poniedziałek – 14. IX. / przypada liturgiczne Święto Podwyższenia Krzyża Św.
 3. We wtorek /15. IX. / wsp. M.B. Bolesnej. Odpust w Parafii Przędzel.
 4. We środę /16. IX. / po Nowennie i Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i czuwanie modlitewne do Apelu Jasnogórskiego. Modlić się będziemy, dziękując Panu Bogu, za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II. i w intencjach naszej Ojczyzny.
 5. W piątek / 18.IX. / przypada liturgiczne Święto św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży i dzieci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy młodzież i dzieci.
 6. We sobotę / 19. IX / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny z La Salette i św. Januarego.
 7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 331 – 340.
 • Modlimy się w intencji naszej młodzieży udającej się na XVIII Diecezjalne Spotkanie Młodych do Sandomierza. Dwa autokary będą podstawione na parkingu obok kościoła w piątek / 18. IX. / o godz. 13,00.
 • Zapraszamy chłopców chętnych do Liturgicznej Służby Ołtarza. / klasy trzecie / Zbiórka w piątek / 18. IX. / o godz. 16,00.
 • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie za tydzień w niedzielę / 20. IX. / o godz. 15,00.
 • Msza św. za śp. + Józefa Kidę, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Bolesnej, Pani Teresy Płachta, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00. – dzień patronalny
 • Msza św. za śp. + Edwarda Mścisz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
 • Msza św. za zmarłych z Rodzin Sióstr różańcowych z Róży Narodzenia N.M.P. pani Zofii Głuszak, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Stanisława Kostki, Pana Zygmunta Stępaka, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00. – dzień patronalny
 • Msze św. za śp. + Stanisławę Bielecką, + Jana Świątek, + Andrzeja Drzymałę, zamówione przez Sąsiadów, będą odprawione w późniejszym terminie.
 

Rok duszpasterski

Idźcie i głoście

Dzisiaj