XXI Niedziela Zwykła - 23 sierpnia 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 22 sierpnia 2015 21:15

NIEDZIELA XXI zw. w Roku
23 sierpnia 2015 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 tylko Msza św.
  2. Jutro przypada liturgiczne Święto Św. Bartłomieja Ap. ; we wtorek / 25. VIII. / wsp. Św. Ludwika. Msza św. za naszego śp. + Ks. Prałata będzie o godz. 18,00.
  3. We środę / 26. VIII. / UROCZYSTOŚĆ M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ.
    Msze św. rano o godz. 6,30 i po południu o godz. 18,00 Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę – 30. VIII – podczas Sumy o godz. 11,00 chrzest dzieci. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele. 9. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie za tydzień, w niedzielę / 30. VIII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 291 – 300.
  • Dzisiaj we wspólnocie Powiatu Niżańskiego dziękujemy Panu Bogu i Matce Najświętszej za zebrane plony. / Dożynki Powiatowe w Jeżowem /
  • Od wtorku za tydzień / 1. IX. / rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży będzie w następującym porządku: jutro i we środę od godz. 16,30 do 18,00 dla dzieci ze szkół podstawowych. We czwartek i piątek też od 16,30 do 18,00 dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Bardzo prosimy trzymać się ustalonego porządku.
  • Zbliża się Uroczystość Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie / 6. IX. / – zapisy u Pana Franciszka Króla i Pana Wojciecha Kopacza do soboty / 29. VIII. / Jak co roku zachęcam do udziału w tych uroczystościach.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony i zbiory, od mieszkańców Podgórza, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Józefa Kidę, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Pielgrzymów Jasnogórskich z XXXII Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży M.B. Częstochowskiej, Pana Józefa Chamota, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie. – koncelebra, dzień patronalny Róży
  • Msza św.za śp. + Władysława Krawiec, z Róży Św. Krzysztofa, Pana Kazimierza Furtaka, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Drabika, od Sąsiadów Brata Jana, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Pocieszenia, Pani Marii Szewc, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 30. VIII. / o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Pocieszenia, Pani Elżbiety Szewc, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 30. VIII. / o godz. 11,00.