XX Niedziela Zwykła - 16 sierpnia 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 15 sierpnia 2015 19:41

NIEDZIELA XX zw. w Roku
16 sierpnia 2015 r.

1. Dzisiaj / 16. VIII. / dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II i w int. Ojczyzny. Po południu o godz. 17,00 Nieszpory, Msza św. i czuwanie modlitewne przed Najśw. Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  3. W tym tygodniu we czwartek / 20. VIII. / przypada wsp. św. Bernarda z Clairvaux, w piątek św. Piusa X – papieża, a w sobotę / 22. VIII. / wsp. Najśw. Maryi Panny Królowej.
  4. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 281 – 290.
  • Dożynki Powiatu Niżańskiego w tym roku będą u nas w Jeżowem w przyszłą niedzielę / 23. VIII. /
    O godz. 11,00 Msza św. dziękczynna z udziałem Przedstawicieli z poszczególnych gmin powiatu. Po Mszy św. druga część na obiektach sportowych K.S. SPARTA Jeżowe.
    W związku z uroczystościami bardzo prosimy, aby pozostawić wolny mały parking obok kościoła do dyspozycji Gości.
  • Zbliża się Uroczystość Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie / 6. IX. / – zapisy u Pana Franciszka Króla i Pana Wojciecha Kopacza do soboty / 29. VIII. / Jak co roku zachęcamy do udziału w tych uroczystościach.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Pielgrzymów i ich rodzin z Pielgrzymki „Radia Maryja” i telewizji „Trwam” z 12 lipca br. będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Franciszka Głuszaka, od pracowników CPN Żyznów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Drelicha, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Królowej, Pani Bernadety Cisek, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00. – dzień patronalny Róży
  • Msza św. za naszego Rodaka śp. + Ks. Ryszarda Ozgę, w 1 rocz. śm. będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9,00.