XVI Niedziela Zwykła - 19 lipca 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 18 lipca 2015 20:07

NIEDZIELA XVI zw. w Roku
19 lipca 2015 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: we środę / 22. VII. / wsp. św. Marii – Magdaleny, we czwartek / 23. VII. / liturgiczne Święto św. Brygidy, Z. Patronki Europy; w piątek / 24. VII. / wsp. św. Kingi; w sobotę / 25. VII. / liturgiczne Święto św. Jakuba, Ap. i wsp. św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących. W dniu imienin Ks. Bpa Ordynariusza, będziemy modlić się w intencji Pasterza Diecezji Sandomierskiej. Rodziców N.M.P. św. Joachima i Anny wspominać będziemy w przyszłą niedzielę.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 26. VII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  5. Chrzest dzieci za tydzień w niedzielę / 26. VII. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele. Proszę zgłaszać dzieci do chrztu w tygodniu po porannej i wieczorowej Mszy św.
  6. W związku ze wsp. Św. Krzysztofa, poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych będzie w przyszłą niedzielę / 26. VII. / przed południem.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 241 – 250.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Przypominamy o zgłaszaniu się na XXXII Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  • Msza św. za śp. + Franciszka Głuszaka, od koleżanek córki z Kasy Głównej Poczty Polskiej w Stalowej Woli, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od kolegów i koleżanek z klasy, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Żak, od pracowników Banku Spółdzielczego w Jeżowem, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Drelicha, od pracowników Poczty Polskiej, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00. – koncelebra
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Krzysztofa, Pana Kazimierza Furtaka, będzie odprawiona w sobotę / 25. VIII. / o godz. 18,00. – dzień patronalny
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Joachima i Anny, Pana Bogdana Bednarza, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00. – dzień

patronalny