XIV Niedziela Zwykła - 5 lipca 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 05 lipca 2015 11:04

NIEDZIELA XIV zw. w Roku
5 lipca 2015 r.

1. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  2. We środę / 8. VII. / wsp. św. Jana z Dukli.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W sobotę / 11. VII. / przypada liturgiczne Święto Św. Benedykta – Opata, Patrona Europy.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę / 12. VII. / po Sumie.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 221 – 230.
  • Serdecznie witamy Ks. Łukasza Malińskiego, który od 1 lipca br. rozpoczął pracę duszpasterską w naszej parafii. Księdzu Łukaszowi życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w pracy duszpasterskiej.
  • Wyjazd pielgrzymki Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM na Jasną Górę w sobotę 11 lipca br. o godz. 23,00 z parkingu obok kościoła. Koszt pielgrzymki ok. 50 zł.
  • Przypominamy o zgłaszaniu się na XXXII Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Termin zgłoszeń upływa 25 lipca br.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Jana z Dukli, Pana Mieczysława Głuszaka, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Jana Drelicha, od pracowników Poczty Polskiej, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie. – koncelebra
  • Msza św. za sp. + Franciszka Głuszaka, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od Ochot. Straży Pożarnej w Jeżowem, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Janinę Przybysz, od właścicieli piekarni z Rudnika, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00. – koncelebra
  • Msza św. za śp. + Edwarda Mścisz, od Wspólnoty Serwitutowej w Jeżowem, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysława Krawiec, od Niezależnego, Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych Solidarność w Jeżowem, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.