XII Niedziela Zwykła - 21 czerwca 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 21 czerwca 2015 11:34

NIEDZIELA XII zw. w Roku
21 czerwca 2015 r.

1. Dziękujemy Panu Bogu za dar posługiwania w Kapłaństwie Chrystusa naszych Rodaków: Ks. prob. Antoniego Łyki za 40 lat i za 25 lat Ks. dziekana Marka Ciska, Ks. prob. Adama Kaczora, Ks. prob. Franciszka Partyki, Ks. prob. Kazimierza Partyki. Składamy serdeczne gratulacje i życzenia Księżom Jubilatom.
    Dzisiaj po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.
  2. We środę / 24. VI. / Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
    Odpust w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem. Modlić się będziemy w intencji Solenizantów i Solenizantek, wśród których mamy Rodaka, Ks. Jana Króla i Pana Kościelnego.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W sobotę / 27. VI. / przypada wsp. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Odpust w Parafii Nowy Nart.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 28. VI. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Chrzest dzieci za tydzień – w niedzielę – podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 201 – 210.

• W piątek / 26. VI. / zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Msza św. dziękczynna dla młodzieży i dzieci ze wszystkich szkół z terenu parafii będzie w piątek o godz. 8,00. Spowiedź św. dla dzieci szkół podstawowych na zakończenie roku szkolnego jutro / 22. VI. / od godz. 16,30 do 18,00. Spowiedź dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej będzie we środę / 24. VI. / od 16,30 do 18,00.
  • Msza św. za śp. + Michała Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Nieustającej Pomocy, Pani Czesławy Janusz, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Nasza młodzież serdecznie dziękuje za wsparcie rekolekcji oazowych. Zebrali 2.010,50 zł. Młodzież zapewnia pamięć w modlitwie i składa serdeczne Bóg zapłać !