XI Niedziela Zwykła - 14 czerwca 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 14 czerwca 2015 09:08

NIEDZIELA XI zw. w Roku
14 czerwca 2015 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
  2. We wtorek / 16. VI. / dzień dziękczynienia Panu Bogu i Matce Najśw. za Św. Jana Pawła II i dzień modlitwy w intencji Ojczyzny. Wieczorem adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego, do godz. 21,00. Zapraszamy !!!
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. Za tydzień, w niedzielę / 21. VI. / podczas Sumy o godz. 11,00 będziemy dziękować Panu Bogu za Dar Kapłaństwa pięciu naszych Rodaków: Ks. Proboszcza Antoniego Łyki za 40 lat Kapłaństwa, Ks. Dziekana Marka Ciska, Ks. Proboszcza Franciszka Partyki, Ks. Proboszcza Adama Kaczora i Ks. Proboszcza Kazimierza Partyki za 25 lat Kapłaństwa.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 191 – 200.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” kwestuje na rzecz dofinansowania wakacyjnych rekolekcji oazowych. W tym roku 20 osób z naszej parafialnej Oazy wyjedzie na dwutygodniowe rekolekcje oazowe.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • W piątek / 19. VI. / przypada 30 rocznica Święceń Kapłańskich / 1985 / Ks. Bpa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza. Polecamy w modlitwach Pasterza Diecezji.
  • Wyjazd do Bałtowa na wycieczkę dla dzieci i młodzieży w najbliższą sobotę. Zbiórka i wyjazd z parkingu obok kościoła o godz. 7,00. Planowany powrót o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Franciszka Głuszaka, od pracowników Poczty Polskiej w Stalowej Woli, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od koleżanek i kolegów z klasy, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Janinę Przybysz, z Róży M.B. Różańcowej, Pani Krystyny Zwolskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Józefa Kidę, od sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 121 – 130, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Mścisz, od Zarządu i pracowników firmy „Orzech”, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 181 – 190, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 131 – 140, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.