IV Niedziela Wielkanocna - 26 kwietnia 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 25 kwietnia 2015 21:00

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA
26 kwietnia 2015 r.

1.  Dzisiejsza, IV Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Dobrego Pasterza, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00. Podczas Sumy chrzest dzieci, po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00.
  3. W piątek / 1. V. / rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach ku czci Najśw. Maryi Panny.
  4. W tym tygodniu przypada: I Piątek i I Sobota maja.
  5. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18,00 ; nabożeństwo majowe i Msza św.
  6. W sobotę / 2. V. / przeniesiona z Niedzieli Uroczystość N.M.P. Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy św. następujący: Prymaria o godz. 7,00, Suma o godz. 10,00 i procesja pod Pomnik Poległych ; po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn, będzie w przyszłą niedzielę / 3 . V. / po Sumie.
  8. Troskę o kościół / w piątek przed południem / powierzam Rodzinom z domów nr: 131 – 140.
  • Spotkanie i próba dla dzieci klas drugich - wraz z Rodzicami - przygotowujące do Uroczystości I Komunii św. będzie we środę / 29. IV. / o godz. 16,00 i we czwartek / 30. IV. / też o godz. 16,00 przy kościele.
  • Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Sandomierza na „Dzień Otwartej Furty” w sobotę / 2. V. /. Wyjazd w sobotę o godz. 8,30 spod kościoła. Zgłoszenia do Ks. Mieczysława.
  • Msza św. za śp. + Marię Rychlak, os Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od pracowników Gminy Jeżowe, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30. – koncelebra
  • Msza św. za śp. + Franciszka Głuszaka, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Św. Kazimierza, Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Floriana, Pana Edwarda Ciska, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 121 – 130, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie jeszcze ogłoszona.
  • Msze św. w intencji młodzieży bierzmowanej z klas drugich i trzecich gimnazjalnych, będą odprawiona w najbliższym czasie – będą jeszcze ogłoszone.