I Niedziala Wielkiego Postu - 22 lutego 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 22 lutego 2015 09:32

NIEDZIELA I WIELKIEGO POSTU
22 lutego 2015 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Podczas Sumy chrzest dzieci. Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  3. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17.00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9.00.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 1. III. / po Sumie.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 21 – 30.
  • Spotkanie Wolontariuszy Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie odbędzie się w najbliższą środę / 25. II. / o godz. 17,00 w Rudniku – Stróży.
  • Młodzież klas drugich gimnazjalnych zapraszamy na Mszę św. we czwartek / 26. II. / o godz. 17,00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem.
  • Msza św. za śp. + Józefa Saj, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Józefa Saj, od kolegów z pracy syna, z firmy RALPOL będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od pracowników Zespołu Obsługi Szkół w Jeżowem, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Wilkowic, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Józefa Saj, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Wąsik, z Róży Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – Pani Zofii Partyka, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 1. III. / o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Kazimierza, Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 1. III. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 11 – 20, będzie odprawiona w późniejszym terminie – będzie jeszcze ogłoszona.