IV Niedziela Zwykła - 1 lutego 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 01 lutego 2015 10:26

NIEDZIELA IV zw. w Roku
1 lutego 2015 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  2. Jutro / poniedziałek – 2 lutego / ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić się będziemy za osoby poświęcone Bogu; szczególnie za Siostry Zakonne - nasze Rodaczki. Taca na wsparcie klasztorów. Modlić się też będziemy za małe dzieci w Dniu Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu.
    Msze św. o godz. 7,00; Suma o 10,00. i po południu o godz. 17,00
    Poświęcenie gromnic będzie podczas Mszy św. o godz. 10,00.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 5.II. / przypada wsp. św. Agaty.
    Poświęcenie chleba i wody będzie podczas Mszy św. rano i wieczorem.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek i I Sobota lutego.
    We czwartek Godzina Święta od 16,00 do 17,00.
    W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00. Podczas adoracji Spowiedź św. Zapraszamy !!!
  6. W przyszłą niedzielę / 8. II. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 651 – 661.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” zaprasza wszystkie dzieci na zabawę choinkową dzisiaj / 1. II. / o godz. 14,00 w Gminnym Centrum Kultury.
  • Dzieci klas drugich wraz z Rodzicami zapraszamy na Mszę św. jutro / poniedziałek - 2 lutego / o godz. 17,00. Podczas Mszy św. będą poświęcone i wręczone dzieciom książeczki.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół W.S.D. w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Rodziny, które mogą przyjąć młodzież uczestniczącą w Ś.D.M. bardzo proszę, aby zgłaszały się do kancelarii parafialnej w najbliższych dniach. Zgłosiło się 9 Rodzin, które przyjmą ok. 20 osób. Potrzeba jeszcze miejsc dla 30 osób. Dlatego bardzo proszę o zrozumienie…
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Gromnicznej, Pani Beaty Gumieniak, będzie odprawiona jutro o godz. 10,00. – dzień patronalny.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Królowej Rodzin, Pani Teresy Guzina, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Uzdrowienia Chorych, Pani Franciszki Cisek, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 641 – 650, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie jeszcze ogłoszona.