III Niedziela Zwykła - 25 stycznia 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 stycznia 2015 10:49

NIEDZIELA III zw. w Roku
25 stycznia 2015 r.

1. Kończymy dzisiaj Tydzień Ekumeniczny, nie ustajemy jednak w modlitwie o dar jedności wszystkich Chrześcijan. Po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Chrzest dzieci podczas Sumy.
    Po południu o godz. 17,00 chór śpiewa kolędy i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  4. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 641 – 650.
  • XIX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w tym roku odbędzie się w Remizie O.S.P. w Jeżowem, dzisiaj / niedziela - 25. I. / o godz. 14.00. Dyrektor G.C.K. zaprasza…
  • Spotkanie organizacyjne dla młodzieży wyjeżdżającej na zimowisko do Krynicy będzie w najbliższy czwartek / 29. I. / po wieczorowej Mszy św.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” zaprasza wszystkie dzieci na zabawę choinkową w przyszłą niedzielę / 1. II. / o godz. 14,00 w Gminnym Centrum Kultury.
  • Jak wiemy, w dniach: 26 – 31 lipca 2016 r. w Krakowie, odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Nasza Parafia będzie gościć 50 Uczestników tego pięknego wydarzenia. W związku z tym bardzo proszę nasze Rodziny, które mogą przyjąć tę młodzież, aby zgłaszać się do kancelarii parafialnej już w najbliższych dniach.
  • Msza św. za śp. + Genowefę Olejarz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Mariana Kołodziej, od Sąsiadów z Zanawsia, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Pracowników Gminnej Spółdzielni S.Ch. w Jeżowem, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 1. II. / o godz. 7,00.