III Niedziela Adwentu - 14 grudnia 2014 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 14 grudnia 2014 09:33

NIEDZIELA III ADWENTU
14 grudnia 2014 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św. Przy bocznych ołtarzach wystawione są jeszcze poświęcone opłatki.
  2. Jutro / poniedziałek - 15. XII. / jest dniem Spowiedzi adwentowej w naszej parafii. W związku ze spowiedzią, jutro „Roraty” będą wieczorem o godz. 17,00; rano Msza św. o godz. 8,00. Przed południem spowiedź od 9,00 do 12,00; po południu od 13,30 do 16,30.
  3. Wtorek / 16. XII. / jest dniem modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II i modlitwy w int. Ojczyzny. Po wieczorowej Mszy św. jak co miesiąc adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21,00.
  4. Od środy / 17. XII / rozpoczynamy dni tzw. Wielkich Antyfon – czas bezpośredniego przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia.
  5. Zapraszamy na „Roraty” jutro o godz. 17,00, a od wtorku do soboty o godz. 6.00.
  6. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00. Zapraszamy !
  7. Bardzo proszę zgłaszać dzieci do Chrztu św. codziennie po wieczorowej Mszy św. Chrzest dzieci będzie w Święto Św. Szczepana podczas Mszy św. o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych będzie w najbliższą sobotę / 20. XII / po wieczorowej Mszy św. w kościele.
    Chrzest dzieci będzie również w ostatnią niedzielę grudnia / 28. XII. /
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 561 – 570.
  • Parafialny Zespół CARITAS będzie rozprowadzał jeszcze świece i kalendarze jutro / poniedziałek-15. XII. / w dzień Spowiedzi św. przed południem w godz. 9,00 – 12,00 i po południu od 13,30 do 16,30.
  • W poniedziałek / 15. XII /, w dzień Spowiedzi św. przed kościołem nasza młodzież z CARITAS będzie proponowała ozdoby choinkowe i inne dekoracje na Boże Narodzenie.
  • Nasza młodzież z K.S.M. prosi, aby tzw. „szlachetne paczki” złożyć do 20. XII.
  • Chorych odwiedzać będziemy z posługą sakramentalną w następującym porządku: jutro przed południem od godz. 9,00 od kościoła do Krzyżówki. Jutro po południu od godz. 13,30 od kościoła do Podgórza. Chorych na Zanawsiu odwiedzimy we środę od godz. 9,00. Prosimy zgłaszać chorych jeszcze dzisiaj.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Kolano, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 8,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 501 – 520, będzie odprawiona jutro o godz. 8,00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Helenę Cisek, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Rodzin Sióstr różańcowych z Róży Św. Jadwigi Królowej, Pani Janiny Sitarz, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Niepokalanego Pocz. N.M.P. Pani Władysławy Sitarz, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Joannę Kołodziej, od pracowników Zakładu Zespołów Napędowych w Stalowej Woli, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,00.
  • Msza św. w intencji Rodzina z domów nr: 551 – 560, będzie odprawiona w terminie późniejszym / będzie ogłoszona /