Niedziela Chrystusa Króla - 23 listopada 2014 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXXIV zw. w Roku
23 listopada 2014 r.

UROCZYSTOŚĆ  JEZUSA  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

1. Polecamy Chrystusowi Królowi naszą Ojczyznę, modlimy się aby zapanowało Chrystusowe Królestwo prawdy i życia, świętości i łaski, sprawiedliwości, miłości i pokoju. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny, w którym będziemy raz jeszcze pochylać się nad Słowem Bożym. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma św.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
    Dzisiejsza Uroczystość jest Świętem Patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. We wtorek / 25. XI. / wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej dz. i m. Uroczystość odpustowa w Parafii Łętownia.
  4. W przyszłą niedzielę / 30. XI / wspominać będziemy Św. Andrzeja, Ap.
  5. Za tydzień / 30. XI. / : I NIEDZIELA ADWENTU – rozpoczniemy nowy Rok Kościelny / Rok Liturgiczny / pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę /30. XI./ po Mszy św. o godz. 9.00. Równocześnie będzie przyjęcie czterech nowych Róż różańcowych młodzieży klas drugich i trzecich gimnazjalnych.
  7. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę podczas Sumy o godz. 11.00. Katecheza chrzcielna dla Rodziców i Rodziców chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 531 – 540.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” ( OAZA ) zaprasza dzieci na „Zabawę Andrzejkową”, która odbędzie się dzisiaj / 23. XI. / od godz. 14,00 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem. Młodzież obiecuje miłe spędzenie czasu. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci…
  • Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Torunia, Lichenia i Kalisza. Proszę zgłaszać się do środy włącznie, ponieważ czwartek jest ostatnim dniem potwierdzenia miejsc i noclegów. Wyjazd z małego parkingu obok kościoła w piątek / 28. XI. / o godz. 23,00. Zgłaszamy się u Pani M. Szewc.
  • W przyszłą niedzielę / 30. XI. / gościć będziemy O. Rafała od Misjonarzy Kombonianów z Krakowa. Młodzież z Ruchu „TUCUM” będzie rozprowadzała kalendarze i czasopisma misyjne. Ofiary na pomoc Misjom św.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” zaprasza wszystkich chętnych na Wieczór Uwielbienia za tydzień, w niedzielę / 30. XI. / po wieczorowej Mszy św.
  • Msza św. za śp. + Joannę Kołodziej, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Kolano, od Pracowników Stacji Paliw w Kamieniu, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji naszych Chórzystów, z racji święta patronalnego, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 401 – 410, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Kopacz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Rodzin, z domów nr: 401 – 410, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00