XXXII Niedziela Zwykła - 9 listopada 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 08 listopada 2014 21:07

NIEDZIELA XXXII zw. w Roku
9 listopada 2014 r.

1. Dzisiejsza Niedziela / II listopada / jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. „Ocalmy chrześcijan w Syrii” - to hasło tegorocznego - VI Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet. Po południu o godz. 17,00 Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach i Msza św.
  2. We wtorek /11. XI. / za wstawiennictwem św. Marcina modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny w 96 Rocznicę Odzyskania Niepodległości – Narodowe Święto Niepodległości.
    Msza św. rano o godz. 6,30.
    Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10,00 ; następnie udamy się pod Pomnik Poległych, aby modlić się za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
    Po południu Msza św. o godz. 17,00 Msza św.i dziesiątek Różańca św. za zmarłych poleconych w Wypominkach.
  3. Od jutra / poniedziałek – 10. XI. / modlić się będziemy za zmarłych poleconych w Wypominkach listopadowych po Mszy św. wieczorowej.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  5. W przyszłą niedzielę / 16. XI / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia ; dzień szczególnej modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II. Po wieczorowej Mszy św. będzie czuwanie modlitewne przed Najśw. Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego – do g. 21,00.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 501 – 520.
  • Pan Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem zaprasza na okolicznościowy program patriotyczny we wtorek / 11. XI. / o godz. 11,30 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem.
  • Za tydzień, w niedzielę – 16. XI. – będziemy gościć w naszej Parafii przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu w związku z Dniem Modlitwy o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  • Rodzina Radia MARYJA z naszej Parafii wybiera się na pielgrzymkę do Torunia Lichenia i Kalisza na obchody 23 Rocznicy powstania RADIA MARYJA na 29 i 30 listopada br. Koszt w granicach 150,00 zł. Zapisy u Pani Marii Szewc. Bliższe informacje będą podane 23 listopada br.
  • Przypominamy o segregowaniu szkła i innych odpadów na naszym cmentarzu
  • Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy jeżdżą rowerami, aby zachować bezpieczeństwo na drodze…
  • Msza św. za zmarłe Siostry różańcowe z Róży M.B. Fatimskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych ze Wspólnoty Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego seminarium Duchownego w Sandomierzu i Akcji Katolickiej, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Kopacz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysława Łyko, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M. B. Ostrobramskiej, Pani Zofii Wieśniak, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Miłosierdzia, Pani Heleny Dyś, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 461 – do końca Pikuł, będzie odprawiona w późniejszym terminie – będzie ogłoszona.