XXV Niedziela Zwykła - 21 września 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 20 września 2014 18:28

NIEDZIELA XXV zw. w Roku
21 września 2014 r.

1. Modlimy się o owoce wysiłków i trudów wychowawczych zakończonego wczoraj Tygodnia Wychowania. Dzisiejsza, III Niedziela września jest w naszej Ojczyźnie 48. Dniem Środków Społecznego Przekazu, który przebiega pod hasłem: „ Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek / 23. IX. / św. O. Pio z Pietrelciny, we czwartek bł. Władysława z Gielniowa, w sobotę św. Wincentego a Paulo. W przyszłą niedzielę / 28. IX. / modlić się będziemy w intencji Ks. bpa Seniora Wacława Świerzawskiego w dniu Jego Patrona – Św. Wacława.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę / 28. IX / po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
  5. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 28. IX / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych bXXVędzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele. Proszę zgłaszać dzieci w ciągu tygodnia do środy po wieczorowej Mszy św.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 401 – 410.
  • Modlimy się o owoce XVII Diecezjalnego Spotkania Młodych w Sandomierzu. Z naszej Wspólnoty uczestniczyło 80 młodych Parafian.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • W tym roku szkolnym, na wiosnę, przewidziane jest udzielenie Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas drugich i trzecich naszego Gimnazjum.
    W związku z tym pierwsze spotkanie młodzieży klas drugich i trzecich gimnazjalnych będzie we wtorek – 23 września.
    Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18,00 i po Mszy św. spotkanie formacyjne.
    Zapraszamy na to spotkanie również Rodziców.
  • Msza św. za zmarłych z Rodzin z domów nr: 331 – 340, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Józefa Drzymałę, od Sąsiadów i Znajomych, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za sp. + Pawła Piskora, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Ks. Ryszarda Ozgę, w 1 miesiąc po śm. będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Ks. Adama, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 351 – 360, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Michała Piędel z Róży Św. Michała – Pana Marka Stępaka, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Przyjaciół i Kolegów ze studiów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00. /koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Joannę Kołodziej, od Druchów Strażaków Ojca i Brata, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 28. IX. / o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Michała, Pana Marka Stępaka, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 28. IX / o godz. 11,00.
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Sióstr zakonnych z Leżajska, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 28. IX. / o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 391 – 400, będzie odprawiona w terminie późniejszym.