XXIV Niedziela Zwykła - 14 września 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 13 września 2014 19:37

NIEDZIELA XXIV zw. w Roku
14 września 2014 r.
ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW.

1. Rozpoczynamy IV Tydzień Wychowania pod hasłem: „Prawda fundamentem wychowania”. Modlimy się o owoce wysiłków i trudów wychowawczych.
    Dzisiaj po Sumie, będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Jutro / poniedz. – 15. IX. / wsp. M.B. Bolesnej. Odpust w Parafii Przędzel.
  3. We wtorek /16. IX. / po wieczorowej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i czuwanie modlitewne do Apelu Jasnogórskiego. Modlić się będziemy, dziękując Panu Bogu, za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II. i w intencjach naszej Ojczyzny.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.XX
  5. We czwartek / 18.IX. / przypada liturgiczne Święto św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży i dzieci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy młodzież i dzieci.
  6. We piątek / 19. IX / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny z La Salette i św. Januarego.
  7. W niedzielę / 21. IX / wspominać będziemy Św. Mateusza, Ap. i Ewg.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 391 – 400.
  • Pielgrzymi z Grupy Św. Urszuli spotykają się dzisiaj w Rudniku n/S. o godz. 14,30.
  • Modlimy się w intencji naszej młodzieży udającej się na XVII Diecezjalne Spotkanie Młodych do Sandomierza. Dwa autokary będą podstawione na parkingu obok kościoła w piątek / 19. IX. / o godz. 13,30.
  • Zapraszamy chłopców chętnych do Liturgicznej Służby Ołtarza. / klasy trzecie / Zbiórka w piątek / 19. IX. / o godz. 16,00.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie za tydzień w niedzielę / 21. IX. / o godz. 15,00.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Mścisz, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Bolesnej, Pani Zofii Kolano, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00. – dzień patronalny
  • Msza św. za śp. + Józefa Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Barbarę Lib z domu Sołtys, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Stanisława Kostki, Pana Edwarda Piskora, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00. – dzień patronalny
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Sióstr zakonnych z Buska-Zdroju, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.