XII Niedziela Zwykła - 22 czerwca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 21 czerwca 2014 20:27

NIEDZIELA XII zw. w Roku
22 czerwca 2014 r.

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, procesja i Msza św.
  2. We wtorek / 24. VI. / Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
    Odpust w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem.
    Modlić się będziemy w intencji Solenizantów i Solenizantek, wśród których mamy Rodaka, Ks. Jana Króla i Pana Kościelnego.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 26. VI. / zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
    Podczas Mszy św. o godz. 18,00 modlić się będziemy w intencji dzieci.
    Po Mszy św. będzie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów; następnie nabożeństwo, procesja i indywidualne błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy !
  5. W piątek / 27. VI. / - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. / nie obowiązuje post / - Odpust w Parafii Groble.
  6. W piątek również przypada wsp. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Odpust w Parafii Nowy Nart.
  7. W sobotę / 28. VI. / Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Parafii Cholewiana Góra.
  8. W przyszłą Niedzielę / 29. VI. / UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 29. VI. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  10. Chrzest dzieci za tydzień – w niedzielę – podczas Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Nabożeństwie.
  11. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 261 – 270.
  • Składamy serdeczne podziękowanie Rodzinom, które urządzały ołtarze na procesję Bożego Ciała. Bóg zapłać Strażakom, Orkiestrze, niosącym obrazy, feretrony, Liturgicznej Służbie Ołtarza i wszystkim współtworzącym procesję Eucharystyczną.
  • W piątek / 28. VI. / zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Msza św. dziękczynna dla młodzieży i dzieci ze wszystkich szkół z terenu parafii będzie w piątek o godz. 8,00. Spowiedź św. dla dzieci szkół podstawowych na zakończenie roku szkolnego jutro / 23. VI. / od godz. 16,30 do 18,00. Spowiedź dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej będzie we wtorek / 24. VI. / od 16,30 do 18,00.
  • Organizowany jest wyjazd na Jasną Górę na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja w niedzielę 13 lipca. Chętni zgłaszają się u Pani Marii Szewc. / obok kościoła /
  • W dniach od 4 do 12 sierpnia 2014 r. trwać będzie XXXI Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę pod hasłem: „Z Maryją do Jezusa”.
    Zapisy na Pielgrzymkę w dniach: 22 czerwca – 25 lipca 2014 r.
  • Msza św. za śp. + Bronisławę Mścisz, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Św. Jadwigi – Królowej, Pani Janiny Sitarz, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Nieust. Pomocy – Pani Czesławy Janusz, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Piotra i Pawła – Pana Władysława Drelicha, będzie odprawiona w niedzielę / 29. VI. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Sąsiadów od ołtarza przy domu Państwa Trójniaków, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona !